0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Європейська комісія схвалить відкриття Apple можливості використання iPhone tap-to-pay для третіх осіб у травні

Європейська комісія схвалить відкриття Apple можливості використання iPhone tap-to-pay для третіх осіб у травні

Минулого місяця вийшла iOS 17.4, яка принесла значні зміни для власників iPhone в ЄС, зокрема можливість користуватися сторонніми магазинами додатків і платити за додатки та послуги за межами App Store від Apple.


Це стало можливим завдяки примусу - а саме, Європейський закон про цифрові ринки змусив Apple дозволити ці речі, інакше цього б ніколи не сталося. Схожим випадком "обнесеного стіною саду", непроникного для третіх осіб, досі була можливість оплачувати покупки за допомогою функції NFC в iPhone, яку компанія обмежила лише власним сервісом Apple Pay. Однак це зміниться в ЄС, можливо, вже наступного місяця.


Саме тоді Європейська комісія (ЄК) має погодитися на пропозицію Apple відкрити функцію NFC tap-to-pay, щоб дозволити безконтактні платежі за допомогою мобільних гаманців третіх сторін, за словами "людей, знайомих з цим питанням", які розмовляли з Reuters. Ця пропозиція від Apple була вперше зроблена в січні, що стало наслідком чотирирічного розслідування.


Якщо ЄК схвалить цей план, то Apple уникне звинувачень у правопорушеннях і, таким чином, вдасться уникнути потенційного великого штрафу, який може сягнути 10% від світового річного обороту компанії. Минулого місяця на Apple було накладено штраф у розмірі 1,84 мільярда євро за перешкоджання конкуренції з боку Spotify та інших конкурентів через обмеження в App Store, і це було перше в історії антимонопольне покарання в ЄС. Очевидно, що Apple також хоче, щоб він став останнім.