0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Інформація про сплату

Важливо! При покупці техніки на замовлення може стягуватися передоплата у розмірі від 10% від загальної суми. Передплата може бути внесена банківським переказом. Також клієнт може під'їхати до нас на точку видачі і, після внесення передоплати готівкою, отримати чек з печаткою, що свідчить про внесену передоплату.


Готівковий розрахунок
Оплата готівкою можлива лише при отриманні товару у точці видачі. Оплата провадиться виключно у національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек. Самовивіз холодильників у нашому магазині не виробляється, оскільки політикою виробників встановлено перевезення холодильників лише у вертикальному положенні. Будь-які інші способи перевезення, якщо вони призвели до пошкодження холодильника та викликали необхідність ремонту, вважаються не гарантійним випадком.

Безготівковий розрахунок

При використанні системи Privat24 ми надсилаємо Вам реквізити рахунку на Вашу ел. пошту після оформлення замовлення.


Кредит

Весь асортимент нашого сайту можна придбати у кредит чи розстрочку через Forward Bank чи УкрСиббанк. Для цього на сайті присутня кнопка купити на виплат, натиснувши на яку і вибравши відповідний банк, Ви заповнюєте анкету, яка відразу потрапляє до співробітника банку. Таким чином Ви можете отримати відповідь на кредитування не виходячи з дому. З умовами розстрочення та кредитування можна ознайомитись тут або зателефонувавши на гарячу лінію 0 800 505 800


Ціна на товар, що купується в кредит, може відрізнятися від ціни сайту. Ціна товару становить +3%.