0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Wild чутки про те, що Samsung Galaxy S25+ не буде, миттєво спростовуються

Wild чутки про те, що Samsung Galaxy S25+ не буде, миттєво спростовуються

Скільки членів сім'ї буде у Galaxy S25, коли він вийде на ринок у січні? Вірте чи ні, але це питання стало досить пророчим за останні 24 години. Вчора з'явилися чутки, що Samsung відмовиться від S25+ і випустить лише S25 та S25 Ultra.


Проте вже за кілька годин це було спростовано іншим джерелом, яке стверджує, що компанія все ще розробляє три моделі S25, як ми всі і очікували з самого початку. Тож RIP S25+, хай живе S25+! Це була справжня поїздка на американських гірках.


Давайте розберемося з цими твердженнями, гаразд? Чутки про смерть плюсової моделі ґрунтуються на тому, що в базі даних IMEI досі немає номера моделі S25+, хоча в липні минулого року там були помічені всі три S24.


Це досить слабкий аргумент за півроку до теоретичного запуску телефону - є ще достатньо часу, щоб його додавали в бази даних IMEI направо і наліво. Хоча це не найкращий "доказ" того, що щось подібне може статися, але відмова Samsung від плюсової моделі мала б сенс, оскільки вона є найменш продаваною з флагманського тріо.


Так чи інакше, інше джерело стверджує, що розробка йде в звичайному режимі з трьома моделями під кодовими назвами F1, F2 і F3, також відомими як S25, S25+ і S25 Ultra, які мають номери моделей SM-S931, SM-S936 і SM-S938, відповідно.


Кому вірити? На даний момент нікому. Якщо Samsung відмовився від плюсової моделі, ми почуємо про це набагато більше в найближчі тижні та місяці. Якщо ж ні, то ми більше ніколи про це не почуємо.