0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Redmi Buds 3 Pro огляд

Redmi Buds 3 Pro огляд

Справжній ринок бездротових навушників є одним із найбільш конкурентоспроможних сегментів у техніці сьогодні, і, здається, кожен виробник прагне запропонувати якомога більше варіантів. Xiaomi та її суб-бренд Redmi не є новими на столі, і їхньою останньою спробою є Redmi Buds 3 Pro, які також відомі як AirDots 3 Pro у Китаї.


Чи підходять вони для чудової пари TWS-навушників? Як вони порівнюються з конкурентами в ціновому діапазоні $60/€60 і чи виконують вони свої обіцянки щодо звуку, ANC і акумулятора? Давайте зануримося.


Перше, що мене вразило в Buds 3 Pro, це їх незвичайна форма. Звичайно, ми бачили багато навушників без ніжок раніше, але вони мають більшу зовнішню частину, яка звужується донизу, коли досягає кінчика вуха. Якщо дивитися збоку, це виглядає як черевик мультяшного персонажа, і ця форма потрібна, оскільки це найпреміальніші навушники Redmi на сьогоднішній день, оснащені системою активного шумопоглинання, яка повинна блокувати до 35 дБ зовнішнього шуму.


Графітно-чорний колір нашого оглядового блоку досить гарний, бутони переважно мають більш темний відтінок, окрім глянцевої зони на дотик, тоді як корпус у формі гальки сіріший за чорний. Навушники та футляр мають матове покриття, яке завжди краще, ніж глянцеві поверхні. Область сенсорного керування на навушниках дозволяє відтворювати, призупиняти та пропускати медіафайли, а також перемикатися між режимами прозорості та ANC. Уся упаковка захищена від бризок за стандартом IPX4, а загальна вага навушників і футляра становить 55 грамів.


З коробки Buds 3 Pro постачаються з попередньо встановленими силіконовими наконечниками розміру M. Ви отримуєте інший набір розміру M в упаковці, а також маленькі та великі на ваш смак. У коробці також міститься короткий плоский кабель USB-C – USB-A для заряджання.


Чохол досить компактний (65 x 48 x 26 мм) і має справді міцну кришку, яка надійно закривається. Кришка навіть може підтримувати весь футляр, якщо його покласти на тверду поверхню, не закриваючи – чого не можна побачити на більшості навушників за подібною ціною. У нижній частині корпусу є порт USB-C, але ви також можете повністю відмовитися від проводів і заряджати за допомогою будь-якого бездротового зарядного пристрою Qi зі швидкістю до 5 Вт.


На лицьовій стороні розташована кнопка сполучення, а також світлодіодний індикатор, а на задній панелі є тонкий бренд Redmi. Футляр зручно поміщається в маленькій кишені джинсів, і його завжди було легко брати з собою, куди б я не пішов.


Дотримуючись останньої тенденції, Redmi Buds 3 Pro зосереджено на забезпеченні ANC за розумним бюджетом. Отже, це перша функція, про яку ми говоримо. Загалом система працює досить добре та краще, ніж інші навушники TWS з ANC приблизно за тією ж ціною, яку я тестував протягом останніх місяців.


ANC на Buds 3 Pro блокує статичні та середні шуми, такі як набір тексту на клавіатурі ноутбука чи клацання ручкою. Я також випробував бутони під час прогулянки поблизу жвавої вулиці, і мені вдалося помітно зменшити шум, створюваний зустрічними автомобілями. Те ж саме стосувалося в тренажерному залі, де Buds 3 Pro вдалося заблокувати фонову музику, що грає на звуковій системі, хоча я все одно помічав звуки бігових доріжок і падіння тягарів.


Загалом Redmi Buds 3 Pro блокують пристойний рівень навколишнього шуму, і це не просто трюк, як у деяких інших навушників. Режим прозорості також працює досить добре, оскільки він використовує систему з трьома мікрофонами, щоб пропускати голоси людей поблизу, тож вам не потрібно знімати навушники для короткої розмови.


Це та частина, де я повинен згадати про відсутність супутньої програми для ринків за межами Китаю. Xiaomi ще не надала власного рішення для керування своїми навушниками TWS, і це трохи розчаровує, враховуючи, що більшість інших виробників мають таке. Якщо ви користуєтеся останнім телефоном MIUI, вам пощастило, оскільки ви отримуєте меню для перемикання між режимом прозорості та шумопоглинання, а також стан батареї для навушників і чохла та навіть оновлення програмного забезпечення. Шкода, що користувачі телефонів інших виробників не отримують того самого рівня керування та функцій.


Buds 3 Pro підключаються через Bluetooth 5.2 і підтримують кодеки SBC і AAC. Багатоточкове з’єднання працює, хоча під час підключення до телефону та ноутбука у мене виникало багато перерв у з’єднанні, чого не було, наприклад, із навушниками FreeBuds 4 від Huawei. Під час використання навушників на моєму ноутбуці я помітив, що правий навушник кілька разів підключався на кілька секунд раніше лівого.


Тим не менш, Buds 3 Pro були достатньо розумними, щоб чергувати між моїм телефоном і ноутбуком під час вхідних дзвінків, призупиняючи медіа на моєму ноутбуці, поки я приймаю дзвінок, а потім автоматично перемикався на інший підключений пристрій і відновлював відтворення.


Розпізнавання у вухах виконується бездоганно та спрацьовує шляхом призупинення медіа кожного разу, коли я діставаю будь-яку з навушників, і згодом відновлюю відтворення, коли я знову надягаю навушники. До сенсорного керування трохи дивно звикнути, оскільки Xiaomi призначив подвійне натискання (замість одного) для відтворення/паузи. Потрійне торкання перемикає наступний трек, а дотик і утримання перемикає між режимом прозорості та ANC. Немає способу контролювати гучність із самих бутонів, що трохи розчаровує.


Redmi Buds 3 Pro мають 9-міліметрові динаміки та три мікрофони з кожного боку. Два мікрофони розташовані на зовнішніх частинах сенсорної області, а решта мікрофонів знаходиться всередині, прихований за металевою сіткою.


Насичений звук із великою кількістю басу, чистим вокалом і загальним збалансованим звуковим профілем. Вони також стають досить гучними, що добре поєднується з функціональним ANC. Я можу з упевненістю сказати, що Buds 3 Pro пропонують якість звуку вище середнього, що є чудовим кроком вперед для модельного ряду Xiaomi, хоча вони залишають бажати кращого порівняно з навушниками преміум-класу TWS від Apple, Sony і Samsung. На жаль, ви не можете налаштувати звуковий профіль навушників, тому єдиним вибором є налаштування вихідного звуку на підключеному пристрої чи музичній програмі.


Як я швидко з’ясував, Buds 3 Pro не дуже зручно тримати у вухах тривалий час. Спосіб їх використання полягає в тому, щоб вставити їх у вухо, а потім повернути проти годинникової стрілки, щоб створити ущільнення. Область навколо штифтів для зарядки навушників викликала дискомфорт у вухах, і я не міг провести більше 2 годин з навушниками. Звичайно, немає двох вух однакової форми, тому ця проблема може не стосуватися вас.


Одним із рішень, яке зменшило тиск на мої вуха, було не скручувати бутони, а просто тримати їх під кутом. Однак це призвело до слабшого ущільнення навколо мого слухового проходу, і посадка була менш надійною, хоча бутони все ще залишалися в моєму вусі, не рухаючись занадто сильно. Також допомогла заміна силіконових наконечників стандартного розміру M на менші.


Якість дзвінка на Buds 3 Pro приблизно середня. Під час дзвінків мій голос звучав трохи рівно для людей, а в деяких випадках був помітний шум вітру. Затримка також присутня, тому їх не варто вмикати під час змагань у Call of Duty або PUBG, але вони чудово справляються з подкастами, фільмами та переглядом відео на YouTube.


Оголошений час автономної роботи на Buds 3 Pro становить шість годин використання без ANC при гучності 50% і загалом 28 годин, включаючи чохол. У моєму варіанті використання, який постійно вмикав ANC, Redmi Buds 3 Pro витримав п’ять днів змішаного використання з гучністю, встановленою на 50%.


Xiaomi каже, що повна зарядка навушників і їх корпусу через кабель USB-C повинна тривати 2,5 години, що я також отримав. Одні бруньки встигли наповнитися за годину. Також є чудова десятихвилинна функція швидкого заряджання, яка забезпечує три години використання.


Вердикт


Завдяки унікальному дизайну, надійній якості збірки та чудовому звуку Redmi Buds 3 Pro легко рекомендувати. За ціною 60 доларів США/60 євро ви отримуєте пару навушників вище середнього, які забезпечують шумопоглинання без будь-яких трюків, пристойний заряд акумулятора та бездротову зарядку. Ці функції зазвичай зарезервовані для навушників преміум-класу, хоча Xiaomi має історію підриву конкурентів своїми цінами, і Buds 3 Pro тут не є винятком.


Відсутність додатка-супутника для телефонів, що не належать до Xiaomi, і дещо незручна посадка після тривалих сеансів використання є двома головними недоліками. Якість дзвінків і багатоточкова система з’єднання також можуть трохи вдосконалитися. Окрім цього, вам буде важко знайти на ринку кращий загальний пакет за такою ціною.


Оскільки святковий сезон швидко наближається, Redmi Buds 3 Pro, безсумнівно, можуть стати чудовим подарунком для тієї людини, яка досі не має хороших бездротових навушників.


Оригінал тексту: https://www.gsmarena.com/redmi_buds_3_pro_review-news-51820.php



Рекомендовані товари