Realme 11 Pro на розгляді
Realme 11 Pro і Realme 11 Pro+, представлені в Китаї місяць тому, почали свій міжнародний випуск вчора. Наш огляд Realme 11 Pro+ уже вийшов, тому давайте зараз зосередимося на Realme 11 Pro.
Realme 11 Pro поставляється в роздрібній упаковці жовтого кольору, як і модель Pro+, і вміст коробки також ідентичний, за винятком того, що ви отримуєте зарядний пристрій SuperVOOC на 80 Вт із Realme 11 Pro замість зарядного пристрою GaN на 100 Вт, який постачається в комплекті з Pro+. Realme не розмістила фотографії свого нового представника бренду Шах Рукха Хана для категорії смартфонів на роздрібній упаковці, як це було багато років тому з Салманом Ханом, який був представником бренду для серії Realme 6 в Індії. Зрештою, не всім це подобається.
Realme 11 Pro побудований навколо 6,7-дюймового 120 Гц FullHD+ AMOLED-дисплея з підтримкою HDR10+ і піковою яскравістю 950 ніт. Екран захищено склом Dragontrail Glass і має центральний отвір для 16-мегапіксельної селфі-камери (у Pro+ є 32-мегапіксельна камера) з зчитувач відбитків пальців для біометричної автентифікації.
Поверніть телефон, і ви побачите масивний круглий модуль камери зі світлодіодним спалахом і двома камерами: основною на 100 МП (з OIS) і макро на 2 МП. Realme відмовився від 8-мегапіксельного ультраширокого блоку з моделі Pro+, який нам не підходить. Бренд міг би вибрати ультраширокий блок з автофокусом, щоб дозволити робити макрозйомки, якби він справді хотів мати дві задні камери на версії Pro, але ми вважаємо, що Realme пішла на це рішення як засіб скорочення витрат.
Realme 11 Pro, як і Pro+, має три колірні варіанти — Astral Black, Sunrise Beige і Oasis Green. Ми отримали модель Sunrise Beige, яка, як і варіант Oasis Green, має задню кришку зі шкіряним дизайном Lychee Leather Design, що не тільки робить її преміальною та дорогою, але також сприяє зчепленню, роблячи задню панель стійкою до відбитків пальців.
Шкіряну версію зручно тримати в руці. Однак це не перший раз, коли Realme випускає смартфон зі шкіряною задньою стороною. У 2020 році Realme випустила Realme 7 Pro SE Sun Kissed Leather, задню кришку якого було схоже на дотик, а логотип Realme мав металевий ефект, як і на Realme 11 Pro та Pro+.
Realme 11 Pro виглядає ідентично Realme 11 Pro+, і ви, можливо, не зможете відрізнити їх з першого погляду. Це не означає, що два телефони не можна відрізнити. У моделі Pro на модулі камери написано «100MP OIS Camera», а у Pro+ — «200MP OIS Camera». Крім того, обидва смартфони мають різні налаштування задньої камери.
Під капотом Realme 11 Pro встановлено процесор Dimensity 7050 з до 12 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ пам’яті. Він оснащений акумулятором ємністю 5000 мАг з підтримкою зарядки 67 Вт і працює з інтерфейсом Realme UI 4.0 на базі Android 13. Realme пообіцяла два роки оновлення версії Android і три роки оновлень безпеки для Pro і Pro+. Варто також згадати, що Realme 11 Pro і Pro+ постачаються з попередньо встановленими додатками сторонніх розробників, але, на щастя, більшість із них можна видалити, якщо ви цього хочете.
Джерело: https://www.gsmarena.com/realme_11_pro_in_for_review-news-58824.php