0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Порівняння Apple Watch Series 8 та Garmin Venu 2 Plus

Порівняння Apple Watch Series 8 та Garmin Venu 2 Plus

Цього разу для огляду я вибрав два розумних годинника в одному ціновому діапазоні. Це Apple Watch Series 8 і Garmin Venu 2 Plus з додатково оновленими функціями. Порівняйте їх за п’ятьма вимірами дизайну зовнішнього вигляду, інтелектуального досвіду, спостереження за спортом, управління здоров’ям і часу автономної роботи, щоб побачити, хто справді комплексний і може принести нам кращий досвід.


Дизайн / Зовнішній вигляд


Що стосується дизайну, Garmin Venu 2 Plus використовує класичний круглий циферблат, безель виготовлений з нержавіючої сталі, а корпус із армованого волокном полімеру та металевої задньої кришки з нержавіючої сталі. Він не тільки зберігає металеву текстуру годинника, але й забезпечує легкий матеріал корпусу. У той же час Garmin також оснастила його 43-міліметровим дзеркалом Corning третього покоління Gorilla Glass і екраном AMOLED. Вужча рамка та більший розмір екрану дозволяють мати більшу корисну площу та створюють краще візуальне сприйняття.


Apple Watch Series 8 продовжують класичний дизайн Apple із вузькою рамкою та великим екраном. Квадратний циферблат має закруглені краї, а розмір як і раніше розділений на два варіанти: 41 мм і 45 мм, але в порівнянні з попереднім поколінням чорна рамка екрану буде виглядати вже. Але суб’єктивно кажучи, навіть якщо ви активно користуєтеся Apple Watch, важко відрізнити Apple Watch Series 8 від попередніх двох поколінь, якщо дивитися лише на зовнішній вигляд.


Зовнішній вигляд, як «обличчя» продукту, не тільки робить продукт більш видатним, значно підвищує владу бренду, але також приносить нам новий і унікальний досвід. Порівняно з незмінним зовнішнім виглядом Apple, ітерації оновлень Garmin у зовнішньому вигляді більш рясні. Серія Venu 2, випущена Garmin, це Venu Sq 2 з квадратним циферблатом і Venu 2 Plus з круглим циферблатом.


Дві форми циферблатів дозволяють нам мати більше вибору. Варто зазначити, що циферблат Weatherface, спеціально запущений Garmin, може створювати «зміни часу» з плином часу, погоди та фестивалів, щоб ці динамічні зміни могли допомогти нам уникнути естетичної втоми.


Мало того, що розумні годинники є «другим екраном» у повсякденному житті, для нас дуже важлива зручність управління.


Як Apple, так і Garmin додали кнопки керування на правій стороні годинника, надаючи більше можливостей для роботи. Різниця полягає в тому, що Apple Watch Series 8 оснащено обертовою заводною головкою + фізичними кнопками, а корпус годинника повністю оточений текстурним гравіюванням, яке було значно покращено від зображення до текстури гвинта порівняно з попереднім поколінням.


Garmin Venu 2 Plus має кнопку живлення, кнопку швидкого доступу та кнопку меню збоку від диска. Порівняно з Apple Watch Series 8, три кнопки зручніші у використанні, а функції більш незалежні. Ще одна перевага цього полягає в тому, що навіть якщо ми «випадково» зіткнемося з проблемами сенсорного екрану на вулиці, ми можемо покластися на ці три фізичні кнопки для задоволення більшості робочих потреб.


Розумний досвід


Чіпи та системи власної розробки Apple справді можуть забезпечити високу продуктивність і зручний інтерактивний досвід з різними пристроями iOS. Але через систему самостійної розробки Apple Watch Series 8 підтримує лише пристрої, пов’язані з системою Apple. У порівнянні з продуктами Garmin, які сумісні з подвійними системами iOS/Android, існують певні обмеження.


Крім того, під час фактичного використання я виявив, що і Apple Watch Series 8, і Garmin Venu 2 Plus мають вбудовані функції голосового виклику та голосового помічника. Коли ми тренуємося на вулиці або не можемо перевірити свій мобільний телефон, ця функція може забезпечити нам велику зручність у роботі. Але з точки зору платіжної функції між ними є чітка різниця.


Garmin Venu 2 Plus підтримує транспортні картки NFC і WeChat Pay/Alipay. Просто використовуйте годинник, щоб обережно підходити під час транспортування. А функція трафіку NFC охоплює метро та автобуси в більш ніж 300 містах Китаю. Apple Watch Series 8 підтримують лише Apple Pay у функції оплати через обмеження операційної системи.


Загалом, незважаючи на те, що два годинники подібні з точки зору розумного досвіду, Garmin охопить ширше коло людей і може легше збирати «розумне життя».


Виявлення руху


З розвитком технологій спортивний моніторинг повільно перетворився на ще один головний атрибут годинників. Друзі, які регулярно займаються фізичними вправами, матимуть змогу зрозуміти, що хоча неможливо мати розумний годинник, щоб миттєво розвинути нашу звичку щоденних занять фітнесом. Однак за допомогою професійного керівництва, зворотного зв’язку в реальному часі та оцінки стану здоров’я ці стимули на рівні програмного забезпечення можуть непомітно вплинути на наші життєві звички, щоб ми могли поступово виробити звичку займатися спортом і займатися фітнесом.


Візьмемо для прикладу базову вправу – біг. Garmin Venu 2 Plus може автоматично записувати наш режим бігу, тривалість, кола та інформацію про місцезнаходження. Ви також можете переглянути розклад тренувань, план тренувань тощо через мобільний ДОДАТОК, щоб допомогти вам зрозуміти вашу власну ситуацію під час тренувань.


Варто відзначити, що Garmin Venu 2 Plus також може перевіряти пульс в режимі реального часу під час бігу. Після запуску ми також можемо побачити дані всього процесу в додатку Connect. На додаток до регулярного числового моніторингу, Apple Watch Series 8 додали інтерфейс, який може переглядати інтервал серцевого ритму в режимі реального часу. Ми можемо більш інтуїтивно спостерігати за інтервалами кожного інтервалу та краще розуміти різні стани організму, позначаючи поточний інтервал частоти серцевих скорочень і час тренування кожного інтервалу.


Але в «просунутих» силових тренуваннях Garmin Venu 2 Plus більш детальний. Він може симулювати теплову карту м’язів за допомогою системи розпізнавання дій, показуючи основні групи м’язів, які тренуються для кожної діяльності, щоб вчасно виявити проблеми та нагадати нам оптимізувати дію, щоб ми могли практикуватися більш цілеспрямовано та робити виконувати вправи ефективніше.


Окрім спортивних даних у реальному часі, хороший план тренувань також може закласти міцну основу для нашого спорту та підвищити спортивну ефективність. Ми також порівняли вбудовані тренування між двома.


У зв'язку з цим Apple запустила послугу підписки на віртуальні фітнес-класи - Fitness. Коли ми стежимо за тренуванням, окрім отримання основних даних, таких як частота серцевих скорочень або споживання калорій, ми також отримуватимемо розумні пропозиції, які підкажуть нам, які фітнес-елементи спробувати. Але слід зазначити, що ця послуга є платною, і нам потрібно витратити певну суму грошей, щоб отримати відповідні дані та курси.


Варто зазначити, що в процесі використання Garmin Venu 2 Plus ми можемо не тільки завантажити план тренувань через додаток Garmin Connect і попередньо встановити його в годинник, щоб почати спортивне життя. Від початкового до просунутого: відкрийте для себе задоволення від вправ і повністю зрозумійте фізичні зміни, викликані вправами через APP Jiaspeed, і поділіться цим з іншими, що може ще більше пробудити наш ентузіазм щодо вправ.


У спортивному аспекті Apple Watch Series 8 використовує чіп S7 SiP + бездротовий чіп W3 + чіп U1, який підтримує ультраширокий діапазон. Незважаючи на те, що він може реалізувати різноманітні спортивні моніторинги, датчик четвертого покоління на Garmin Venu 2 Plus у поєднанні з алгоритмом Firstbeat додатково додав низку спортивних режимів, які можуть допомогти нам підвищити рівень у спортивній функції. досвіду, давайте працювати більш цілеспрямовано.


Управління охороною здоров'я


З розвитком технологій ми змогли контролювати самопочуття за допомогою таких індикаторів здоров’я, як частота серцевих скорочень, дихання та сон, які фіксуються переносними пристроями, що зробило «моніторинг здоров’я» стандартною конфігурацією для багатьох виробників у рекламі.


Я носив два вироби окремо для перевірки сну. Apple Watch Series 8 може показати нам більше інформації, ніж попереднє покоління, завдяки новій WatchOS 9, не лише охоплюючи різні стадії сну, тривалість кожної стадії та іншу інформацію. Він також має частоту серцевих скорочень уві сні, частоту дихання, температуру зап’ястя та функцію «менструальної овуляції», спеціально розроблену для жінок.


Garmin Venu 2 Plus оснащений власно розробленим оптичним датчиком серцевого ритму четвертого покоління, який дозволяє відстежувати та записувати повний цикл сну, пульсоксиметрію, дихання та інші дані. У поєднанні з алгоритмом Firstbeat для оцінки якості сну ми можемо переглядати повний звіт про сон на годиннику та покращувати якість сну на основі наданих пропозицій щодо сну.


Варто зазначити, що Apple Watch Series 8 не тільки повторює дизайн попереднього покоління за зовнішнім виглядом, але також використовує той самий чіпсет у трьох поколіннях смарт-годинників S6/7/8, а загальне оновлення відносно невелике. Однак Apple націлена на жіноче здоров’я. Завдяки додаванню нового датчика температури формується двофазна крива температури тіла з постійним моніторингом температури тіла, що робить функцію відстеження менструального циклу точнішою. Крім того, Apple також додала функцію моніторингу автомобільних аварій, яка базується на алгоритмі, скоригованому з більш ніж 1 мільйона годин реального водіння та даних про автомобільні аварії, і може зробити екстрений виклик, щойно користувач потрапив у автомобільну аварію.


На додаток до основних функцій виявлення, Garmin Venu 2 Plus також оснащений власно розробленим оптичним датчиком частоти серцевих скорочень четвертого покоління, щоб розширити вимірювання моніторингу стану здоров’я, щоб швидко й точно контролювати частоту серцевих скорочень і зміни кисню в крові. Його доповнює датчик кисню в крові PulseOx, який дає змогу контролювати та своєчасно нагадувати користувачам за допомогою можливостей відстеження другого рівня, що дозволяє нам раніше виявляти потенційні серцево-легеневі аномалії та забезпечувати базу даних для клінічної допомоги та медсестер.


Якщо Apple використовує чіп S7 SiP + бездротовий чіп W3 + чіп U1, що підтримує ультраширокий діапазон і систему WatchOS, це може надати нам точні дані про частоту серцевих скорочень, рівень кисню в крові, частоту дихання, температуру тіла, рівень цукру в крові, артеріальний тиск, менструацію та інші дані моніторингу. Тоді Garmin Venu 2 Plus використовує новітній оптичний датчик Gen4 і повну технологію моніторингу стану здоров’я від Garmin, яка не тільки надає нам більш точні дані про здоров’я, але й дозволяє нам надавати поради щодо сну, аналізувати вік тіла та підсумовувати звіт про здоров’я. Забезпечуючи багатовимірні функції управління здоров’ям, ми можемо бути в курсі різних фізичних станів, додатково допомагати нам своєчасно інтерпретувати дані про здоров’я та легко осягати наш фізичний стан.


Термін служби батареї


У розумну епоху, незалежно від того, чи йдеться про мобільний телефон, комп’ютер чи інші розумні пристрої, час автономної роботи є основою роботи продукту. Особливо для смарт-годинників, які вимагають багатоширотного моніторингу функцій, чим «розумніші» вони означають, що більше вбудованих функцій вони мають, і споживання енергії буде ще більше прискорене.


Як ми всі знаємо, користувачі мережі розкритикували час автономної роботи Apple Watch. Навіть із покращеним «режимом низького енергоспоживання» Apple Watch Series 8 може працювати лише 36 годин від батареї за низького енергоспоживання. Також приречено, що нам все ще потрібно підтримувати частоту зарядки один раз на день або півтора дня при нормальному використанні.


Порівняно з Apple, продукти Garmin завжди могли краще полегшити «занепокоєння користувачів про акумулятор». Garmin Venu 2 Plus у цьому горизонтальному огляді підтримує швидку зарядку, що дозволяє йому працювати від акумулятора до 9 днів у розумному режимі. За час користування протягом півмісяця я зарядив його всього два рази, а заряду Garmin Venu 2 Plus при зарядці залишилося 21-29%. Зарядка протягом 10 хвилин у режимі швидкої зарядки може збільшити потужність на 15%, і це заклало міцну основу для «всепогодного моніторингу здоров’я» та ще більше покращило мій досвід.


Висновок


Після місяця багаторічного досвіду я порівняв їх горизонтально за п’ятьма вимірами дизайну зовнішнього вигляду, інтелектуального досвіду, спостереження за спортом, управління здоров’ям і часу автономної роботи. Apple намагається бути всеосяжним, але час автономної роботи та система обмежують сценарії використання та ігровий простір Apple. Можна сказати, що ці дві моделі стали найбільшою слабкістю Apple Watch.


Компанія Garmin досягла низки проривних інновацій у серії Venu 2 щодо тривалості роботи батареї та функцій. На основі збільшення площі екрану AMOLED додано кілька спортивних режимів, розширення розмірності моніторингу здоров'я та інші функції на програмному рівні. Він може надати нам багатовимірні функції управління спортом і здоров’ям, щоб краще збалансувати нашу щоденну роботу та життя.


У той же час, у процесі розробки Garmin Venu 2 Plus, Garmin також змінює галузь охорони здоров’я шляхом безперервних ітераційних оновлень. Від дизайну продукту до застосування в життєвих сценах, він тихо проникає в наше життя з технологіями та підтримує більш здоровий і науковий спортивний спосіб життя для нас.


Джерело: https://www.qucox.com/apple-watch-series-8-vs-garmin-venu-2-plus/