0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Огляд Xiaomi Redmi K50i: ігровий телефон для мас

Огляд Xiaomi Redmi K50i: ігровий телефон для мас

Після шаленого успіху смартфонів Redmi K20 і Redmi K20 Pro від Xiaomi компанія затихла зі своєю лінійкою високого класу. Серія Redmi K20 все ще має значну базу користувачів, незважаючи на те, що була випущена більше трьох років тому. Вибір Redmi відкласти випуск заміни K20 спочатку виглядав спантеличеним, але з тих пір все змінилося. З представленням Redmi K50i кілька місяців тому суббренд Xiaomi відновив свою лінійку продуктів середнього класу.


Конкуренція в цій індустрії є гострішою, ніж будь-коли, завдяки таким гравцям, як Motorola, OnePlus, Realme і Samsung, які доклали свою вагу. Ви отримуєте надійну систему камер, досить потужний процесор і несподіваний вибір дисплея. Чи буде K50i продовжувати спадщину K20? Давайте дізнаємось у нашому довгостроковому огляді Redmi K50i.


Якість збірки та дизайн


Redmi K50i зберігає естетику дизайну, яка цілком звична для продуктів цієї цінової категорії. Тільки посадка і якість збірки відрізняють їх один від одного. Весь зовнішній вигляд телефону виконано з пластику, а екран захищено склом Gorilla Glass 5. Пристрій доступний у трьох кольорах, але для цього огляду у нас є варіант кольору Quick Silver із більш грубою обробкою та можливістю тонкої зміни кольору.


Ззаду є великий прямокутний корпус камери з двома окремими кільцями для датчиків камери та логотипом Redmi внизу. На передній панелі телефону є великий РК-дисплей Liquid FFS із товстими рамками та вирізом у формі дірки посередині, який приховує камеру для селфі. Рамки дисплея трохи товщі, ніж у більшості конкурентів, чого й слід очікувати від телефону з РК-екраном.


Переходячи до розташування кнопок, гойдалки регулювання гучності та кнопка живлення, яка виконує функцію сканера відбитків пальців, знаходяться праворуч, а ліва сторона залишається порожньою. Знизу, поряд із лотком для SIM-карти, знаходяться динамік і порт USB Type-C. Динамік розташований між дисплеєм і зовнішньою рамкою, а другий динамік, аудіороз’єм із високим опором 3,5 мм і ІЧ-підсилювач розташовані зверху.


Дисплей і аудіо


Redmi K50i оснащений 6,6-дюймовим РК-дисплеєм Liquid FFS із центральним отвором і захистом Corning Gorilla Glass 5. Телефон на дотик і виглядає преміум завдяки більш м’якій кривизні скла. Дисплей має максимальну частоту оновлення 144 Гц і частоту дискретизації дотику 270 Гц. Це те, що Redmi називає адаптивною панеллю, і вона може чергуватися між сімома частотами оновлення — 30 Гц, 48 Гц, 50 Гц, 60 Гц, 90 Гц, 120 Гц і 144 Гц — залежно від того, що відображається на екрані.


K50i — єдиний смартфон у своєму ціновому діапазоні з екраном 144 Гц, але критика спрямована на технологію відображення. Замість використання панелі AMOLED, яка використовувалася в серії K20, Redmi вибрала РК-панель для K50i, щоб скоротити витрати. Щоб усунути деякі скарги, Redmi додав до телефону РК-дисплей преміум-класу, який має сертифікат HDR10 і навіть може відображати вміст Dolby Vision у вибраних службах OTT.


Дисплей працював блискуче під час нашого широкого використання, зберігаючи свою опору та показуючи результати на всіх важливих фронтах. Чи то реалістичні кольори, чи видимість на вулиці. Однак чорний колір не такий глибокий, як будь-яка OLED-панель. Багатопіксельна панель Redmi K50i підтримує Dolby Vision і має сертифікат HDR10+, тому відео виглядає чистим і чітким. Відеопотоки HDR на Amazon Prime Video, як правило, були трохи темними, але сумісний контент Netflix виглядав бездоганно.


Досвід програмного забезпечення


На Redmi K50i працює MIUI 13 від Xiaomi, яка базується на Android 12. Нові віджети, менеджер дозволів і панель конфіденційності включені в це оновлення MIUI, і всі вони є важливими вдосконаленнями Android 12 (так звані «Захист конфіденційності»). Навіть незважаючи на те, що MIUI 13 все ще містить деякі віруси, такі як деякі програми сторонніх розробників, що носять назву Xiaomi, це покращення порівняно з попередніми ітераціями. Наразі немає офіційного способу вимкнути неприємні спливаючі сповіщення, які повідомляють вам про оновлення програм через магазин GetApps, але ми сподіваємося, що це зміниться в наступних версіях.


MIUI — це наповнена функціями спеціальна оболонка Android, яка додає плавні переходи та функції. Ви можете налаштувати макет головного екрана телефону, тему та шпалери під час налаштування. Інтерфейс користувача наповнений розумними жестами, які можна використовувати для виконання дій, як-от рухи трьома пальцями. Нам дуже сподобалося включення панелі керування розумним будинком на панель сповіщень, і ми хотіли б, щоб інші OEM-виробники прийняли цю стратегію. Окрім цього, користувальницький інтерфейс був простим у використанні, і під час огляду у нас практично не виникло проблем.


Щоденна та ігрова продуктивність


Redmi K50i є одним із найефективніших смартфонів за ці гроші, оскільки він не економить на продуктивності. Він працює на базі процесора MediaTek Dimensity 8100, який конкурує з Qualcomm Snapdragon 888 і вище. Здатність цього чіпа забезпечувати постійну продуктивність без проблем із перегріванням добре відома серед смартфонів. З міркувань безпеки Redmi все ще додав значну камеру парового охолодження.


Коли ми тестували Redmi K50i, ми майже не помітили жодної затримки чи загальної млявості інтерфейсу. Періодично цей телефон демонструє таке ж агресивне керування оперативною пам’яттю, що й на інших телефонах під керуванням MIUI. Тепер є додаткові способи доступу до розширеної віртуальної оперативної пам’яті, яка більш популярна в сучасних користувальницьких оболонках. Протягом періоду тестування ми зіграли в кілька ігор і виявили, що PUBG, Call of Duty: Mobile і Valorant працювали плавно на середніх і високих налаштуваннях графіки і були досить приємними.


У K50i також знову представлено 3,5-міліметровий аудіопорт, і це не поширене впровадження. Компанія використала ЦАП з високим опором, який може працювати з більшістю високоякісних аудіофільських навушників і багатьма навушниками. Подібним чином у телефоні встановлено стереодинаміки, які створюють потужніший звук. Є еквалайзер і ряд попередніх налаштувань аудіо Dolby Atmos, тому ви можете налаштувати звук відповідно до своїх уподобань. Загалом, Redmi K50i є смартфоном із серйозним вмістом, що базується лише на цих аудіо-відео якостях.


Якість камери


Redmi K50i оснащений трьома камерами на задній панелі. Він має 64-мегапіксельну основну камеру, 8-мегапіксельну ультрашироку камеру та 2-мегапіксельну макрокамеру. Для селфі телефон оснащений 16-мегапіксельною камерою на передній панелі. Для всіх, хто нещодавно користувався телефоном Xiaomi, додаток камери буде знайомим із широким використанням ШІ та чітко визначеними режимами зйомки разом із вбудованими фільтрами.


Основна камера телефону може створювати пристойні знімки як при хорошому, так і при поганому освітленні. Незважаючи на те, що ультраширока камера не така хороша, як основна камера, вона чудово підходить для зйомки пейзажів і здатна зафіксувати деякі пристойні деталі. Знімки, зроблені за допомогою макрооб’єктива, здебільшого прийнятні, але ми б хотіли, щоб компанія використовувала телефотокамеру замість мізерної 2-мегапіксельної макрокамери. У світі селфі ще є місце для вдосконалення. Камера для селфі добре працює цілий день, але при використанні в яскравому оточенні вона має тенденцію здувати фон у портретному режимі.


Що стосується запису відео, головний сенсор K50i може записувати відео 4K зі швидкістю 30 кадрів на секунду. Загальний результат, щонайбільше, прийнятний і, звичайно, не найкращий. Відсутність оптичної стабілізації зображення відчувається через різкі кадри. І EIS також не працює добре. Незважаючи на це, камера все ще створює придатний для використання матеріал в умовах яскравого освітлення.


Термін служби батареї та швидкість заряджання


Ми не виявили жодних проблем із часом роботи акумулятора Redmi K50i. Під час нашого широкомасштабного тестування надійна батарея телефону ємністю 5080 мАг легко забезпечила цілий день використання з 30% або менше, що залишилося в баку. Швидкий зарядний пристрій на 67 Вт, що входить у комплект, займає менше 70 хвилин, щоб повністю зарядити акумулятор.


Вердикт огляду Xiaomi Redmi K50i: кому варто його купити?


Серія Redmi K20 започаткувала традицію, яку продовжує Redmi K50i, хоча й не повністю. Смартфон має ряд переваг. Наприклад, програмне забезпечення є надійним, процесор працює чудово, а програмне забезпечення має конкурентоспроможний набір функцій. Ще одна якість смартфона, яка заслуговує похвали, — це час автономної роботи, а також можливість швидкої зарядки на 67 Вт. Існує типове налаштування камери, яке робить знімки пристойної якості, але потребує вдосконалення.


K50i показує найкращі результати в деяких категоріях, але в цілому він не такий універсал, як Redmi K20 Pro. Геймери та досвідчені користувачі оцінять фокус цього телефону на продуктивності, тоді як інші бажають чогось більшого, особливо щодо якості камери.


Джерело: https://onsitego.com/blog/xiaomi-redmi-k50i-review-long-term-gaming-phone-for-the-masses/