0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Огляд портативної електростанції EBL Voyager 1000: легка та потужна

Огляд портативної електростанції EBL Voyager 1000: легка та потужна

Для кемпінгу, віддаленої роботи або як джерело аварійного живлення — це компактний, але потужний вибір.


EBL Voyager 1000 компактний і міцний, але дозволяє легко заряджати або керувати декількома енергоємними пристроями одночасно. Завдяки портативному розміру та кількома підтримуваними методами заряджання це може бути чудовою електростанцією для надзвичайних ситуацій, кемпінгу, а також для інших віддалених застосувань.


На відміну від газових генераторів, Voyager значно портативніший і простіший в експлуатації, не кажучи вже про його чистість і тихість. Він оснащений акумулятором ємністю 999 Вт-год у корпусі, який важить лише 23,1 фунта та має розміри 15,67 x 10,31 x 10,79 дюйма. Хоча ви не можете взяти його в літак, він досить маленький і легкий, щоб брати його в більшість подорожей, не будучи тягарем. Завдяки додатковим сонячним батареям потужністю 100 Вт ви можете скористатися перевагами чистої підзарядки та наблизитися до досвіду автономної роботи. Протягом останніх кількох тижнів ми тестували це на різноманітних пристроях, включаючи мікрохвильові печі, міні-холодильники, електроінструменти та смартфони.


Портативна електростанція EBL Voyager 1000 Вт вже доступна на Amazon або EBL Official. Скористайтеся купоном на $400 на сторінці Amazon, щоб знизити ціну до $499, або використовуйте код EBLCODE1 на EBL Official для того ж. При 0,50 дол. США/Вт-год ємності це надзвичайно вигідне співвідношення, тому не забудьте скупитися, перш ніж ціна повернеться. Панель EBL Solar Apollo 100 Вт також доступна на Amazon за 169 доларів США з купоном на сторінці або скористайтеся кодом SolarApollo за тією ж ціною на EBL Official. Приблизно 1,70 доларів за ват номінальної сонячної енергії, це також набагато дешевше, ніж звичайні портативні панелі, хоча, як завжди, ви побачите, що статичні панелі є кращими, якщо портативність для вас не така важлива. На EBL Voyager надається 12-місячна гарантія.


Компанія EBL виробляє батареї, зарядні пристрої, електростанції та сонячні панелі вже понад 20 років. Він став добре відомим завдяки створенню надійних акумуляторних технологій, які добре зберігають заряд.


Що в коробці?


У комплект портативної електростанції EBL Voyager 1000 входить:

  • 1 x адаптер змінного струму,
  • 1 кабель для автомобільного зарядного пристрою,
  • 1 x MC4 сонячний адаптер для постійного струму


Для тестування нам також надіслали дві сонячні панелі Apollo 100. Це максимум, що можна підключити до Voyager 1000.


Проектування та збірка EBL Voyager 1000


Вояджер виготовлений переважно з високоякісного пластику для корпусу та гуми для ніжок, з переважно чорним корпусом із помаранчевими відблисками. Мені б хотілося бачити більше варіантів кольорів, хоча помаранчевий добре підходить до екстреної тематики. Як і всі електростанції, він не забезпечує захист від води чи пилу, але пристрій має витримувати незначні падіння та удари. Є одна відкидна ручка, яка вставляється у верхню частину, коли не використовується. Для довідки ви можете знайти список специфікацій сумісності на нижній стороні пристрою, який визначає обмеження всіх його входів і виходів.


На його передній панелі є невеликий РК-екран, який визначає відсоток батареї, стан зарядки та споживання енергії від кожного джерела. За винятком зарядної панелі Qi, кожен вихід має спеціальну кнопку, яку потрібно натиснути, щоб живити ваш пристрій. Бездротовий зарядний пристрій також активується через кнопку USB, що неочевидно.


На його передній панелі є невеликий РК-екран, який визначає відсоток батареї, стан зарядки та споживання енергії від кожного джерела. Крім зарядної панелі Qi, кожен вихід має спеціальну кнопку, яку потрібно натиснути, щоб живити ваш пристрій. Бездротовий зарядний пристрій також активується через кнопку USB, що неочевидно.


Потужний вихід


EBL Voyager 1000W використовує літій-іонний акумулятор 3,7 В/270 000 мАг. Ви можете оцінити потенційний максимальний час роботи свого пристрою, підключеного до Voyager, поділивши 850 (85% від номінальної ємності 999 Вт·год через втрати перетворення) на споживану потужність вашого пристрою у Ватах. Наприклад, апарат CPAP потужністю 35 Вт повинен працювати принаймні 24 години безперервно.


Залежно від вашої програми, EBL Voyager 1000W може цілий день живити більші пристрої, як-от міні-холодильники, або заряджати ваш ноутбук або дрон понад 20 разів перед розрядкою. Якщо ви використовуєте Power Station лише кілька годин за один раз, ви можете легко перезаряджатися днями, якщо не тижнями. Завдяки входам і виходам у вас є велика гнучкість. Також підтримується наскрізне заряджання, що означає, що ви можете одночасно заряджати Voyager і одночасно заряджати підключені пристрої.


Що стосується вихідних портів, Voyager 1000 має:


  • 2 розетки 12 В постійного струму,
  • 2 розетки змінного струму 110 В,
  • 1 порт USB-C PD 60 Вт,
  • 3 порти USB Quick Charge 3.0 (18 Вт),
  • 1 бездротова зарядна панель Qi у верхній частині


Якщо пристрій перевищить максимальне значення, Voyager перейде в режим захисту, щоб запобігти пошкодженню електростанції або пристрою. Подібним чином, коли Voyager виявляє вихідну потужність менше 5 Вт протягом восьми годин, він автоматично вимкнеться для економії батареї.


Кожна розетка змінного струму підтримує максимум 1000 Вт. За умови, що у вас немає інших пристроїв, підключених одночасно, ви легко без проблем запускаєте енергоємні прилади, такі як мікрохвильова піч потужністю 1050 Вт.


За допомогою цих інтенсивних додатків ви можете спостерігати за розрядкою акумулятора у відсотках, але, незважаючи на це, вражає те, що ви можете змусити мікрохвильову піч або подібний прилад працювати в нізвідки, якщо вам це потрібно.


Я навіть підключив дриль і зміг запустити її на максимальній швидкості.


Насправді це цікава програма, оскільки ви можете точно бачити, скільки енергії використовується, коли ви натискаєте на курок дрилі.


Я бачу, що це справді корисне налаштування для віддалених робочих місць або там, де торгові точки важкодоступні.


Порти USB Type-A забезпечують потужність QC 3.0 до 18 Вт, а порти USB-C підтримують 60 Вт. Мені вдалося заряджати кілька телефонів одночасно та менші підтримувані гаджети, як-от планшети та ноутбуки. Порти USB-C дозволяють зарезервувати потужніші розетки змінного струму для ваших приладів або інструментів, а також використовувати електроенергію ефективніше (адаптер змінного струму для ноутбука витрачає енергію, перетворюючи 110 В змінного струму назад у стандарт USB-C).


Порти 12 В постійного струму можуть бути не такими популярними, але для певних автомобільних пристроїв, таких як повітряні насоси або портативні пилососи, вони можуть бути корисними. Область, яка потребує вдосконалення, полягає в тому, щоб включити вбудовані кришки, щоб запобігти потраплянню сміття або елементів, коли вони не використовуються. Якщо ви плануєте багато брати це на природу, це те, на що вам слід звернути увагу.


Нарешті, зарядна панель Qi потужністю 10 Вт — це приємний сучасний штрих і зручність, коли ви хочете швидко зарядити свої пристрої, не підключаючи їх до розетки. Як уже згадувалося, вам потрібно використовувати кнопку USB, щоб активувати її.


Зарядка Voyager 1000


EBL Voyager 1000 підтримує зарядку від настінної розетки змінного струму, автомобільної розетки або додаткових сонячних панелей. Однак блок живлення змінного струму не вбудований, тому блок живлення потрібно тримати в безпеці. Перевага полягає в тому, що це дозволяє EBL Voyager 1000 бути меншим і легшим за конкуруючі варіанти. Оскільки портативність є однією з найбільш продаваних функцій, це гідний компроміс, особливо якщо ви поєднуєте це з сонячною батареєю та збираєтесь кудись без настінної розетки.


Використовуючи настінний зарядний пристрій, Voyager досягає максимальної потужності 150 Вт, яка повинна повністю зарядити пристрій приблизно за 7-8 годин. Використання автомобільного зарядного пристрою 12 В може тривати 9-11 годин. Хоча сонячна зарядка залежить від умов, за оптимальної швидкості заряду з двома панелями це було б приблизно еквівалентно використанню настінного зарядного пристрою.


Якщо ви виберете набір, що включає дві сонячні панелі потужністю 100 Вт, ви можете розраховувати на дивно високу швидкість заряджання за умови дуже сонячного та ясного дня. EBL стверджує, що їх сонячні батареї «досягають 23% високої ефективності», що дозволяє їм працювати краще, ніж звичайні панелі, при сильному сонячному світлі.


Панелі мають Smart IC, який запобігає перезарядці, перегріву та захисту від короткого замикання. Теоретично сонячні батареї можуть повністю зарядити Voyager 1000W до 100% приблизно за сім годин, хоча багато інших змінних впливатимуть на реальну швидкість заряджання. Хоча це не завжди буде найшвидшим способом зарядити електростанцію, якщо ви залишите сонячні батареї підключеними на кілька годин, ви можете легко отримати значний відсоток заряду батареї.


Сонячні батареї мають зручний вбудований чохол, у якому зберігаються всі з’єднувальні кабелі, коли вони не використовуються.


Кожна панель має регульовану підставку, яка допомагає отримати кращий кут для захоплення найбільшої кількості сонячного світла. Вони складаються навпіл, щоб бути компактними та захистити клітини, а вгорі мають ручку для легшого транспортування.


EBL містить кілька насадок із сонячними панелями, що робить його також широко сумісним з іншими брендами електростанцій. Подібним чином Voyager також сумісний з іншими сонячними панелями, які використовують інтерфейс Anderson або мають власний адаптер MC4.


Voyager 1000 сумісний з будь-якими сонячними панелями, які працюють від 12-26 В. Отже, якщо на Apollo 100 напруга становить 22 В, вам потрібно буде використовувати кілька Y-паралельних адаптерів (не входять у комплект), щоб заряджати обома — це подвоює струм, не впливаючи на напругу. Для однієї панелі адаптер не потрібен.


EBL Voyager 1000 чудово підходить для кемпінгу та екстрених ситуацій


EBL Voyager 1000 — це компактна електростанція, яка дозволяє легко заряджати або живити більшість ваших пристроїв, включаючи більші інструменти та прилади. Зважаючи на його розмір і вагу, ви отримуєте набагато більшу місткість, ніж більшість конкурентів, і фантастичну вартість. З сонячним небом його додаткові сонячні батареї допоможуть вам розвинути цю портативну зарядку ще далі.


Джерело: https://www.makeuseof.com/ebl-voyager-1000-review/