0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Огляд OnePlus Buds Pro 2: чудові навушники для професіоналів із пристроями OnePlus

Огляд OnePlus Buds Pro 2: чудові навушники для професіоналів із пристроями OnePlus

Ці навушники можуть виглядати як точна копія своїх попередників з таким самим плоским корпусом і двотоновими бутонами з ніжками металевого кольору, але ці бутони не схожі на своїх старших братів. І найбільша різниця полягає в повному розумі, який їх супроводжує.


Виглядають знайомими


OnePlus Buds Pro 2 майже нічим не відрізняються від своїх попередників, що непогано. Спереду та всередині чохла чітко вказано Dynaudio, але, крім цього, дизайн як завжди. Ви отримуєте двоколірні бутони, розташовані на боці всередині плоского корпусу. Усередині чохла є кнопка для підключення, яка, на нашу думку, трохи дратує, оскільки це означає, що ми повинні відкривати чохол кожного разу, коли потрібно підключити навушники до іншого пристрою, а не просто натискати зовнішню кнопку, як у чохлі ( каламбур) таких, як AirPods.


Ми отримали варіант TWS Obsidian Black. Накладки та чохол виглядають досить розумно, а також легкі – накладки важать 4,9 грама кожна, а чохол 47 грамів. Бутони мають рейтинг IP 55, що означає, що вони достатньо хороші, щоб витримати пітні заняття в спортзалі, але потонуть у повному розумінні цього слова в басейні.


За цим знайомим виглядом ховаються нові розумні речі


Коли ви починаєте налаштовувати OnePlus Buds Pro 2, розумна сторона TWS вражає вас. Сполучення з ними є досить простим процесом – ви натискаєте кнопку в футлярі (з навушниками все ще всередині), а потім знаходите їх у місцях Bluetooth на телефоні чи ноутбуці. Ви також можете використовувати Hey Melody для створення пари з iPhone та пристроями Android, що не належать до OnePlus. Телефони OnePlus постачаються з підтримкою TWS у розділі «Налаштування». У нас виникло кілька проблем із сполученням навушників із iPhone за допомогою програми Hey Melody (було розпізнано лише ліву навушник), але це було вирішено, коли ми сполучили їх безпосередньо через налаштування Bluetooth iPhone, а потім відкрили програму Hey Melody, щоб дізнатися більше КОНТРОЛЬ.


Елементи керування обертаються навколо торкання ніжок бутонів – один дотик, щоб відтворити або призупинити звук або прийняти чи завершити дзвінок, два дотики, щоб перейти до наступної пісні чи відхилити дзвінок, три дотики, щоб перейти до попередньої пісні, торкніться і утримуйте протягом секунди, щоб змінити режим шумопоглинання, і натисніть і утримуйте трохи довше, щоб увійти в режим Zen Air із розслаблюючим білим шумом. Як не дивно, неможливо контролювати обсяг бутонів.


Налаштуйте аудіо, налаштуйте ANC… і все працює!


Відкриття Buds на пристрої Android відкриває безліч варіантів. Існує чотири типи активного шумозаглушення: максимальне, помірне, помірне та розумне (що автоматично встановлює ANC відповідно до зовнішнього шуму). Ви також можете повністю вимкнути ANC або вибрати режим прозорості, який дозволяє чути зовнішні шуми – приємна зміна порівняно з навушниками, які мають лише режими ANC і прозорість. Ви також можете персоналізувати шумопоглинання, і в цьому випадку бутони працюють відповідно до будови вашого вуха. Шумопоглинання насправді досить хороше, його більш ніж достатньо для галасливих поїздок у метро та кафе. Проте збільшення ANC іноді робить аудіо трохи «товстим».


Якість аудіо також можна налаштувати відповідно до ваших вух за допомогою тесту Golden Sound, який триває близько трьох хвилин. Також є еквалайзер із трьома налаштуваннями (жирний, серенада та бас), а також можливість налаштувати налаштування. Ви можете перевірити придатність навушників за допомогою тесту Earbud Fit Test (у коробці є поради, які можна спробувати). Звичайно, ви можете отримати доступ до подвійного режиму, в якому навушники одночасно підключаються до двох пристроїв і перемикатися між ними залежно від того, який відтворює аудіо, а також отримати доступ до ігрового режиму з низькою затримкою, а також отримувати оновлення прошивки.


Користувачі OnePlus отримують ще більше розуму. Вони отримують не лише просторовий звук, але й можливість активації відстеження голови, що створює відчуття, ніби звук надходить із фіксованого місця, незалежно від того, як ви рухаєте головою. Ви також отримуєте доступ до відтворення аудіо у високій роздільній здатності в режимі High-Res (навушники отримають підтримку кодека LHDC незабаром в оновленні), керування камерою пристрою через навушники, а також використання функції «Знайти мої навушники», коли вони загубляться. . Це досить важка функція.


Найприємніше те, що багато з цього працює. Різниця в рівнях ANC може здатися неочевидною одразу, але потратьте деякий час на бруньки у вухах, і ви помітите незначні зміни. Нам справді сподобалася опція Smart ANC, яка інколи займала трохи часу, щоб адаптуватися до зовнішнього рівня звуку, але неминуче виправляла проблеми – це, безумовно, набагато зручніше, ніж натискати на ручки та підраховувати, скільки разів ви це робили.


Тест Earbud Fit насправді працює і не виглядає таким символічним, як на деяких інших TWS, де ви можете виконати тест ще раз, щоб отримати зовсім інший результат, навіть якщо ви не відрегулювали самі наконечники у вухах. Ми не надто впевнені щодо звукового тесту Golden, оскільки різниця в якості аудіо не була помітною, але відстеження голови безперечно працює та створює відчуття, схоже на кінотеатр, хоча це не в тому ж класі, що AirPods Pro!


Якість дзвінків дуже приємно здивувала OnePlus Buds Pro 2. Ми звикли, що TWS стає трохи сумнівним у зоні виклику, але ці навушники справді дуже добре обробляли дзвінки та наблизилися до золотого стандарту AirPods. Ніхто з тих, з ким ми спілкувалися, користуючись ними, не мав жодних скарг і навіть не здогадувався, що ми дзвонимо їм із TWS – це рідкість.


Додавання нотки високих частот до хороших низьких частот


Однак ці інтелектуальні функції є лише частиною пакету Bud. Основним компонентом OnePlus Buds Pro 2 є звук, який вони забезпечують. OnePlus співпрацює з відомим аудіокомпанією Dynaudio (люди, які допомогли партнеру OnePlus Oppo створити чудовий Oppo Enco X) для налаштування подвійного драйвера (11 мм і 6 мм). Результатом є дуже якісний звук, хоча й з дуже чітким басовим акцентом. На відміну від попередніх OnePlus Buds Pro, нові навушники також мають трохи підвищені високі частоти. Результатом є трохи V-подібний звук, хоча низькі частоти відчувають значно більше навантаження, ніж високі. Рівні гучності вражаюче високі – нам майже ніколи не доводилося збільшувати гучність до максимуму, і більшість вмісту звучала дуже добре при гучності 80 відсотків. І просторовий звук має значення, особливо під час перегляду шоу та фільмів.


OnePlus Buds Pro 2 чудово підходять для прослуховування танцювальної, поп- та андеграундної транс-музики. Відчуття низьких частот і низька затримка роблять їх чудовими для перегляду фільмів та ігор – ви відчуєте деякі з цих вибухів. Майте на увазі, що наголос на басах і посилення високих частот іноді може означати, що вокал може трохи загубитися, особливо в піснях із великою кількістю інструментів. Ті, хто віддає перевагу трохи більш збалансованому звуку, можуть віддати перевагу TWS від Sennheiser або Oppo Enco X, але якщо ви шукаєте мейнстрімовий звук, OnePlus Buds Pro 2 дуже підійдуть. Більше того, вони можуть стати кращими – очікується, що спеціальний еквалайзер, розроблений легендарним Гансом Циммером, буде доставлено через оновлення.


Немає батареї чи підключення


Що стосується часу автономної роботи, Buds Pro 2 витримують трохи більше шести годин самостійно, а футляр дозволяє заряджати її до трьох разів або близько того, що дасть вам близько 25 годин. Вимкніть ANC, і OnePlus стверджує, що час автономної роботи досягає дев’яти годин, а ще 30 – від корпусу. Це пристойні цифри. Крім того, десять хвилин заряджання через порт USB типу C можуть забезпечити до трьох годин музики, що дуже зручно.


Також є бездротова зарядка, хоча вона трохи повільна. Нам би хотілося, щоб на корпусі було більше світлових індикаторів замість одного – зараз ви дізнаєтеся лише про дуже низький заряд батареї. Buds оснащені підключенням Bluetooth 5.3. Ви можете підключитися до двох пристроїв одночасно та легко перемикатися між ними. У нас не було проблем із підключенням, доки між навушниками та пристроєм, до якого вони підключені, не було стіни.


Вердикт


За ціною 179 доларів США OnePlus Buds Pro 2 потрапляє прямо в преміум-зону ринку TWS. Але вони забезпечують поєднання хороших технологій і звуку, які важко знайти за такою ціною. Sennheiser CX Plus True Wireless TWS і Oppo Enco X можуть запропонувати кращий звук для тих, хто віддає перевагу сильній середині (вокалу), але вони не мають інтелектуальної функції, яку пропонують Buds Pro 2 – навушники Sennheiser також. мають дивний інтерфейс.


Amazon Echo Buds (2-го покоління) дійсно мають деякі розумні функції приблизно за таку саму ціну, але втрачають час автономної роботи. Підніміться трохи вгору за ціновою драбиною, і з’являться такі, як нові AirPods, Samsung Galaxy Buds 2 Pro, Sony WF-1000XM4 і Pixel Buds Pro, але за поточною ціною OnePlus Buds Pro 2 досягли дуже гарного балансу між аудіо-досконалістю та професійними функціями, особливо для професійних братів, які мають пристрої OnePlus.


Джерело: https://techpp.com/2023/02/07/oneplus-buds-pro-2-review/