0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Огляд на телевізор Samsung UE50BU8000

Огляд на телевізор Samsung UE50BU8000

Протягом багатьох років, ніж ми хотіли б згадати, ми переконалися, що Samsung незмінно вміє забезпечувати найкраще співвідношення продуктивності та вартості на нижньому рівні ринку телевізорів. Частково натхненний своєю типовою (колись повною) відразою до низькоконтрастних типів РК-панелей IPS, Samsung уже давно є брендом, про який думали в першу чергу, коли розглядали можливість придбати РК-телевізор за недорого.


Тоді наші надії були великими, коли ми отримали UE50BU8000. Особливо після яскравого показу ще агресивнішого AU7100 з попереднього покоління телевізорів Samsung. На жаль, UE50BU8000 не виявився надійним бюджетним телевізором, якого ми очікували.


Дизайн


UE50BU8000 не справляє найкращого першого враження, оскільки здається досить легким, коли ви його збираєте. Тут багато пластику, і нічого іншого тут не відбувається.


Рамка екрану також є трохи «бюджетною» з її трохи товстою шириною та матовою обробкою, яка, мабуть, мала б викликати в уяві думки про матовий метал, але насправді виглядає так, як вона є: пластик із тонкими горизонтальними лініями.


Незважаючи на бюджетну позицію, він зберіг дуже акуратну задню частину «AirSlim», що робить його надзвичайно гарним варіантом для настінного кріплення. Матове покриття є ефективнішим на задній панелі, ніж на рамці екрана, хоча, як завжди, обговорюючи «360-градусний» дизайн телевізора, ми змушені підкреслити, що переважна більшість здорових людей будуть проводити поруч із немає часу дивитися на задню панель телевізора, коли вони все підключили.


BU8000 стоїть на досить простих ніжках у стилі Jane, притиснутих до кожного кута, а не може похвалитися зручною центральною підставкою, як у більшості варіантів розміру екрана BU8500.


Зверніть також увагу, що BU8000 приєднується до BU8500, не користуючись перевагами функції режиму навколишнього середовища, наявної у всіх вищих моделях Samsung, за допомогою якої екран можна налаштувати на відтворення фотографій, оцифрованих творів мистецтва або коротких відео, а не залишати чорний екран, коли ви насправді не дивився телевізор.


Характеристики


Щоб повторити цю думку, BU8000 такий самий, як BU8500, за винятком того, що центральна підставка останнього замінена парою ніжок. Якщо ви читали наш нещодавній огляд 55-дюймового BU8500, ви можете пропустити решту цього розділу, якщо хочете. Але для всіх інших ось підсумок того, чого ви можете очікувати.


UE50BU8000 — це рідний телевізор 4K, який підтримує HDR у варіантах HDR10, HLG і HDR10+. Однак Samsung продовжує зневажливо ставитися до Dolby Vision, незважаючи на популярність формату в інших країнах.


Його панель має тип VA, що дає надію на пристойний контраст, але, як і передбачувано, означає, що ви побачите, що кольори та контраст почнуть зменшуватися, якщо вам доведеться дивитися на екран під більшим кутом збоку.


Панель підсвічується з її країв, а не має світильників, розташованих безпосередньо за нею. Це, безсумнівно, допомогло Samsung досягти дизайну AirSlim UE50BU8000, але освітлення по краях може важко контролювати, куди йде світло, а також системи світлодіодного освітлення, розташовані безпосередньо за екраном.


Підключення включає три роз’єми HDMI і два роз’єми USB, але гравцям варто зауважити, що немає підтримки графіки 4K/120 Гц (екран працює лише на частоті 50/60 Гц) або VRR. Ця відсутність розширеної підтримки ігор навряд чи дивує на рівні ціни BU8000, хоча варто згадати, що TCL 55C735K пропонує як 4K/120 Гц, так і VRR.


Проте набір Samsung може автоматично перемикатися на налаштування швидкої гри, коли виявляє, що джерело, сумісне з функцією перемикання ALLM HDMI, починає грати в гру. Ця настройка Game також зменшує затримку зображення до неймовірно швидкої 9,8 мс, а геймерам також може бути цікаво дослідити ігровий центр телевізора, який об’єднує незрівнянний перелік потокових джерел ігор Samsung.


BU8000 використовує технологію Dynamic Crystal Color від Samsung, яка стверджує, що використовує «вдосконалену технологію люмінофору» разом із кремнієм Crystal Processor 4K для створення «палітри кольорів Ultra HD, такої ж багатої та чудової, як сама природа». Що є поетичним маркетингом, говорить про заявлену кількість мільярдів кольорових тонів.


Samsung зазвичай вдається використовувати той самий інтелектуальний інтерфейс на своїх бюджетних телевізорах, що й на своїх флагманських моделях, і це підтверджує BU8000. Цього року це щось на кшталт змішаного благословення, оскільки хоча оновлений інтерфейс все ще містить колосальну кількість вмісту, включно з усіма улюбленими потоковими службами світу, нове повноекранне домашнє меню не дуже добре висвітлює справді корисне вмісту, і він не такий настроюваний або логічний у своїй навігації, особливо коли йдеться про інтеграцію параметрів налаштування телевізора, як попередній інтерфейс.


Зображення


Незважаючи на те, що UE50BU8000 використовує ту саму конфігурацію панелі (крім розміру) і особливості зображення, що й раніше розглянутий UE55BU8500, його зображення не зовсім ідентичні. Насправді вони трохи гірші з однієї ключової причини: помутніння підсвічування.


Ми також помітили деякі ознаки цього з UE55BU8500, але проблема яскравіша та впливає на більшу частину екрана на UE50BU8000, принаймні під час перегляду вмісту з високим динамічним діапазоном. Це може серйозно відволікати, відволікаючи вашу увагу від того, що ви повинні спостерігати, коли розгортається темна сцена. Помутніння також може приховати тіньові деталі у своїй надлишковій сірості, і це сприяє деяким невеликим проблемам однорідності кольору, оскільки сірі області трохи коригують відтінок будь-яких темних кольорів, які з’являються за ними.


Це особливо засмучує, враховуючи, що рідні рівні чорного UE50BU8000 насправді непогані за свої гроші, але, якщо що, вражаючі рівні чорного насправді служать для того, щоб помутніння стало більш очевидним.


Ця проблема помутніння з джерелами HDR набагато рідше з’являється з вмістом SDR; фактично, його хороша рідна контрастність робить його досить хорошим дисплеєм SDR.


Зазвичай ми очікуємо, що телевізор Samsung – навіть такий доступний, як BU8000 – буде в своїй стихії порівняно з конкурентами з HDR. Крім проблеми з помутнінням підсвічування, 50BU8000 також виглядає трохи нудно з HDR порівняно з деякими телевізорами в цьому ціновому діапазоні. Його базова яскравість непогана за ці гроші, але він просто не поєднує цю яскравість із достатньою динамікою чи насиченістю кольорів, щоб дійсно зробити HDR (буквально) сяючим. Це відчувається, включно з прямими порівняннями з такими ж доступними конкурентами, як Toshiba 50UK4D63DB і TCL 55C735K, як у повноекранному яскравому вмісті HDR, так і в його дещо тьмяному вигляді на піках яскравості.


Відносно темний HDR-контент на BU8000 також демонструє дещо стислий, нерафінований вигляд низької яскравості, деталізованих ділянок зображення, таких як живі огорожі та клумби біля будинку Джорджі у початковій сцені «Це» на 4K Blu-ray.


Щоб додати ще кілька позитивних моментів щодо продуктивності HDR BU8000, хоча він і не такий відносно яскравий, як сподівалися, яскравості достатньо, щоб зареєструвати принаймні відчуття візуального зсуву, коли ви перемикаєтеся з вмісту SDR на HDR. Попереднє налаштування зображення Movie забезпечує приємний теплий, округлий і нюансований вигляд, який виглядає більш витонченим, ніж яскравіший, але іноді надмірно захоплений вигляд найкращих бюджетних конкурентів, і хоча обробка руху Samsung не так сильно випереджає бюджетний пакет, як це було раніше. бути, це принаймні надзвичайно вражає тим, що не створює небажаних побічних ефектів обробки.


Однак здебільшого «подорож» UE50BU8000 від SDR до HDR більше ілюструється проблемами, які викликає HDR, ніж явною позитивною різницею, яку ми очікували.


Останній момент, на який варто звернути увагу, полягає в тому, що BU8000 не виглядає таким чітким із рідним 4K-контентом, як зазвичай у телевізорах Samsung. Знову ж таки, ми також помітили це з BU8500, але як не дивно – можливо, через вплив його додаткового затемнення підсвічування – ми помітили більшу м’якість на меншій моделі. Можливо, не допоможе й те, що 50-дюймовий UK4D63DB від Toshiba є сильним конкурентом, коли мова йде про чіткість 4K.


Звук


Порівняння з конкуруючими бюджетними телевізорами продовжують робити Samsung BU8000 не на користь, коли справа стосується звуку. Його динамікам дуже не вистачає гучності та проекції (особливо порівняно з Toshiba 50UK4D63DB), і вони видають набагато менш динамічний середній діапазон. Все, що наближається до великої сцени дії, практично не впливає, звучить тонко і абсолютно непереконливо.


З потужними плівковими сумішами насправді 50BU8000 справді гарантує лише два з п’яти. На щастя для Samsung, ця оцінка підвищилася на один бал завдяки більш збалансованому, чистому та легкому на слух поводженню з відносно простим і нединамічним повсякденним звуком, на прослуховування якого більшість із нас витрачає більшу частину свого часу.


Вердикт


Середнє зображення та звук у поєднанні з агресивними досягненнями конкуруючих бюджетних брендів означають, що UE50BU8000 приєднується до UE55BU8500 і дає нам відчуття, що Samsung зараз не просто топчеться на воді зі своїм бюджетним РК-дисплеєм, а насправді трохи занурюється в хвилю.


Джерело: https://www.whathifi.com/reviews/samsung-ue50bu8000