0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Огляд на ходу: Power Bank Xiaomi Redmi 20000mAh 18W

Огляд на ходу: Power Bank Xiaomi Redmi 20000mAh 18W

Подивимося правді у вічі: ваші пристрої ніколи не можуть мати достатньо енергії власними силами. Якщо ви схожі на мене, я ношу з собою близько чотирьох гаджетів з батарейним живленням, включаючи мій смартфон, ноутбук, смарт-годинник та іноді iPad. Але навіть якщо ви не повністю заряджені повною бронею, як я, ви все одно будете крутитися в пошуках найближчого джерела живлення або, що ще краще, повербанка.


Redmi 20000mAh - це зовнішній акумулятор від Xiaomi, китайської компанії, відомої виробництвом продуктів преміум-класу за неперевершеними цінами. Redmi - один з брендів Xiaomi, орієнтований на ринки, що розвиваються, такі як Індія, Пакистан, Близький Схід і Африка. Тепер у Xiaomi вже були банки Mi Power у категорії ємності 10 000 мАг, які я також використав.


Що нам сподобалося:

  • Відмінна якість складання
  • Порти зарядки з двома виходами


Що нам не сподобалося:

  • Немає світлодіодного дисплея для відображення відсотка заряду батареї
  • Трохи тяжкий
  • Порт USB-C не є двонаправленим


Redmi це не що інше, як інша назва того ж продукту, хоча він виробляється в Індії Zimi Corporation - компанією Mi Ecosystem.


Маючи достатньо передісторії та контексту, давайте поринемо в цей продукт. Блок живлення Redmi на 20 000 мАг – це потужна електростанція. Він був випущений у 2020 році, поставляється у чорному кольорі, важить близько півкілограма, що цілком очікувано. Він постачається з одним кабелем micro-USB для заряджання. Це 74 Втч, 3,7, що означає, що ви можете взяти його з собою в літак без проблем для тих, хто подорожує. Блок живлення Redmi має всього 4 порти: 2 входи та 2 виходи.


Ви можете заряджати зовнішній акумулятор за допомогою портів Micro-USB або USB-C. Вони розраховані на 5 В/2,1 А, 9 В/2,1 А, 12 В/1,5 А, що складає вхідну потужність від 10 Вт до 18 Вт. Якщо ви хочете заряджати швидше, використовуйте порт USB-C із сумісним кабелем USB-C і мережним зарядним пристроєм, а не повільніший кабель micro-USB, який скоро вийде з використання. Інакше зарядка цього повербанку видається вічною. Це займе близько 10 годин при використанні стандартного настінного зарядного пристрою на 10 Вт і близько 7,5 годин при використанні зарядного пристрою на 18 Вт.


Якщо ви заряджаєте блок живлення і одночасно заряджаєте один із своїх пристроїв тільки через один порт USB-A, то блок живлення споживає 5 В / 2,4 А (12 Вт), а коли використовуються обидва порти USB-A, він споживає 5 В/ 3,6 А (18 Вт); максимальна потужність.


На стороні виходу два великі порти USB-A виводять 5,1 В/2,4 В (12,24 Вт), 9 В/2 В (18 Вт) або 12 В/1,5 В (18 Вт) на один порт та 5,1 В/3,6 А на один порт. Він використовує змінну напругу, що означає, що він забезпечуватиме будь-яку кількість енергії, яку споживає ваш пристрій – до 18 Вт.


Незважаючи на те, що для повної зарядки потрібно багато часу, ви будете винагороджені тим, скільки разів він заряджатиме ваш звичайний смартфон. Цей зовнішній акумулятор заряджає смартфон ємністю 4000 мАч приблизно чотири рази, і він все ще залишається заряд.


Нарешті, кілька речей, які я хотів би, щоб Xiaomi покращила в цьому блоці живлення. Перше – це, безумовно, вага. Якби вони зменшили його ще на кілька грамів, було б чудово. По-друге, я віддав би перевагу світлодіодному дисплею, що показує відсоток заряду батареї повербанка. Світлодіоди не дають багато інформації про те, скільки у вас заряду. По-третє, хотілося б бачити функцію ліхтарика. Це зручно, коли ви перебуваєте на свіжому повітрі. Нарешті, порт USB-C можна зробити двонаправленим, щоб використовувати його як заряджання блоку живлення, так заряджання пристроїв. Користувачі iPhone із кабелями USB-C на Lightning або пристрої Android із кабелями USB-C на USB-C оцінять це.


Оригінал тексту: https://www.dignited.com/78044/xiaomi-redmi-20000mah-18w-powerbank-review/



Рекомендовані товари