0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Огляд на Apple AirPods Pro

Огляд на Apple AirPods Pro

Незважаючи на те, що оригінальні AirPods викликали розбіжності, вони, безперечно, стали хітом. Насправді Apple стверджує, що стандартні AirPods є найпопулярнішими навушниками у світі.


Але, незважаючи на їх велику кількість і досить чарівний користувацький досвід, який вони пропонують (особливо для шанувальників Apple), AirPods мають свої недоліки. Модель другого покоління принесла з собою прискорення якості звуку, яке AirPods 3 потім знову підвищили, але вони все одно залишаються справедливим способом отримати задоволення від звучання найкращих бездротових навушників за своєю ціною.


Підгонка — це більша проблема: підхід може бути універсальним, але для деяких людей AirPods просто не підходять взагалі. І хоча деякі цінують неінвазивну посадку, повна відсутність шумоізоляції робить їх непридатними для певних сценаріїв.


Хоча не можна заперечувати сімейну схожість між AirPods 3 і AirPods Pro – глянцева біла обробка, виступаючий ніжок і цибулинний корпус – є й явні відмінності. Найбільш очевидним є силіконовий наконечник моделі Pro, який коротший за довжину, ніж у багатьох навушників-вкладишів, і еліптичний, а не круглий.


Цей основний корпус також більш громіздкий – мабуть, для розміщення додаткових компонентів. Ніжка Pro була коротшою, ніж у оригінальних AirPods, коли вони прибули, що робило їх менш помітними під час носіння, але тепер AirPods 3 імітують цей дизайн коротшої ніжки.


Там, де оригінальні AirPods реагували на дотик до корпусу, елементи керування AirPods Pro розташовані на ніжках, які тепер містять датчики сили (конструктивна риса нових AirPods також скопійована). Швидке натискання будь-якого виносу призупиняє або відновлює трек (або відповідає на вхідний дзвінок), подвійне стискання пропускає вперед, потрійне стискання пропускає назад, а довге стискання перемикає між режимами шумозаглушення.


Однак цей підхід нас не повністю переконав. Виконувати стискання непросто, особливо під час бігу чи їзди на велосипеді, що ви цілком можете робити з AirPods Pro завдяки їх стійкості до поту та води. Вони не так орієнтовані на спорт, як конкуренти, такі як Bose Sport Earbuds і Beats Fit Pro, але біг під дощем — це добре.


AirPods Pro зазвичай добре тримаються у вухах під час бігу. Вони настільки легкі (по 5,4 г кожен) і зручні, що можуть створити враження, ніби вони не захищені, але вони відмовляються рухатися з місця. Деяким людям може вдасться їх витрусити, але вони набагато надійніші, ніж оригінальні AirPods. Пласти/гачки сторонніх виробників (відкривається в новій вкладці), які роблять кріплення ще більш надійним, тепер також доступні досить широко, їх випробували та сподобалися членам команди перевірки.


Apple постачає лише три пари наконечників, дві з яких заховані під клапаном у нижній частині коробки. Повідомлення тут полягає в тому, що попередньо під’єднана пара середнього розміру має підходити найбільше, а з іншими вам слід пробувати, лише якщо є проблема.


Вам навіть не потрібно самостійно виявляти проблему – клацніть AirPods Pros у меню Bluetooth вашого iPhone, і ви знайдете, серед інших опцій, «Тест придатності наконечника вуха», який після натискання відтворює п’ять секунд музику, яку аналізують, щоб виявити витік звуку. Отримайте зелений результат «Добре ущільнення», і ви готові до роботи, але якщо професіонали виявлять проблему, вам буде запропоновано спробувати більшу або меншу пораду.


Це вражаюча особливість, головним чином тому, що Pro не схожі на більшість навушників-вкладишів, оскільки вони значно менше впиваються у слуховий прохід і загалом чинять набагато менший тиск. Коротше кажучи, вони зручніші, але цей комфорт спочатку можна прийняти за вільність.


Крім того, створенню відчуття «ледь там» AirPods Pro сприяє низка вентиляційних отворів, які дозволяють повітрю проходити між вашим вухом і зовнішнім світом. Це може здатися дивним, але це зменшує відчуття тиску, яке ви часто відчуваєте від навушників із шумозаглушенням.


Найбільшою зміною тут є, звичайно, шумопоглинання, і реалізація Apple є типовою технічною. Кожен Pro має два мікрофони: один із зовнішнього боку для виявлення вхідного шуму, який можна придушити засобом захисту від шуму, і один із внутрішньої сторони, який виявляє будь-який шум, що проникає крізь ущільнювач, а також аналізує, як ваша музика реагує на індивідуальні геометрія вашого вуха.


Найбільше вражає те, що шумозаглушення безперервно регулюється 200 разів на секунду. Під час запуску Apple стверджувала, що це єдині навушники, які використовують такий підхід, але принаймні це повторили власні накладні AirPods Max від Apple.


Хороша новина полягає в тому, що шумозаглушення є ефективним. Передбачувані, постійні шуми, такі як потяг, більш-менш усуваються, тоді як менш передбачувані звуки, такі як офісна балаканина, зводяться до шепоту. І, як було обіцяно, немає відчуття, що повітря висмоктується з ваших вух, коли ви вмикаєте шумозаглушення.


Apple проігнорувала тенденцію щодо режимів шумопоглинання, які вибирає користувач. Натомість шумозаглушення вмикається або вимикається. Винятком є режим «Прозорість», який активно пропускає звук із зовнішнього світу.


Це ще одна надзвичайно вражаюча особливість. Багато шумопоглинаючих навушників мають подібну функцію, але вона часто здається неприродною та синтетичною, коли деякі звуки посилюються голосніше, ніж інші, а суміш між зовнішнім шумом і вашою музикою здається не зовсім правильною.


Проте використовуйте Transparency на AirPods Pro, і це надзвичайно схоже на використання пари повністю неізолюючих навушників. За словами Apple, це знову ж таки через вентиляційні отвори та постійну обробку. Здається, є невелике покращення середніх звуків, що допомагає вам почути голоси, але це зроблено досить тонко, щоб не відчувати нічого іншого, крім абсолютно природного.


Весь процес забезпечує той самий чіп H1, який вбудовано в AirPods другого та третього поколінь. Це вже відомо тим, що забезпечує бездоганну продуктивність бездротового зв’язку та неймовірно швидке сполучення. Ми живемо з AirPods уже багато років і не стикалися з жодним відключенням і виявили, що автоматичне сполучення, яке миттєво підключається до вашого телефону, коли ви вставляєте навушники, є передбачувано блискучим. Ця функція була покращена наприкінці 2020 року, коли Apple випустила оновлення програмного забезпечення, яке дозволяє AirPods Pro автоматично перемикатися між вашими пристроями Apple.


Те саме оновлення принесло з собою підтримку технології просторового аудіо від Apple, яка додає віртуалізацію звукових доріжок Dolby Digital 5.1, 7.1 і Dolby Atmos, щоб зробити їх більш захоплюючими. Через AirPods Pro ця функція не досягає таких, напрочуд кінематографічних висот, як через AirPods Max, і підтримка додатків є неоднозначною (Apple TV і Disney+ мають, але Netflix і Amazon Prime Video – ні), але вона все одно є. справді дуже вражаюче з правильним вмістом (спробуйте відкриття Гравітації, якщо хочете спробувати). Передплатникам Apple Music також варто переглянути просторові звукові доріжки.


Чіп H1 також дозволяє викликати голосового помічника Apple за допомогою команди «Hey Siri», хоча його також можна активувати, потиснувши одну зі стовбурів. Одне розчарування полягає в тому, що Siri є єдиним способом регулювання гучності, не лізаючи в кишеню за елементами керування телефоном. Інші бренди, включно з Beats Fit Pro з чіпом H1, зуміли втиснути фізичні регулятори гучності у свої справжні бездротові навушники, і ми б хотіли, щоб Apple зробила те саме.


Заявлений час роботи батареї становить п’ять годин для навушників і ще 19 годин від зарядного футляра, і в наш час, коли ми живемо з AirPods Pro, ці цифри виявилися, якщо взагалі, консервативними. Сам футляр ширший, ніж у стандартних AirPods, але також приземкуватий, в результаті чого пакет насправді не набагато більший за об’ємом. Якщо навушники розрядилися, п’ять хвилин у футлярі дадуть вам ще годину прослуховування.


Звук


З точки зору звуку Apple застосувала той самий підхід до Pro, як і до інших своїх продуктів, віддаючи перевагу чіткості та нейтральному тональному балансу, а не великій кількості басів.


Тим не менш, продуктивність трохи змінюється, коли шумозаглушення ввімкнено. Граючи R.E.M.'s Belong через Tidal і перемикаючись між режимами шумопоглинання, ми помічаємо, що «Вимк.» створює дещо насиченіше тонально та ритмічно чіткіше виконання. Надзвичайно глибокий голос Майкла Стайпа має додаткову теплоту, трохи більше текстури в цій кипучій басовій лінії, більш привабливий удар у нотах і більшу загальну згуртованість.


Однак навіть тут AirPods Pro не зовсім здатні зрівнятися з якістю звуку Sony WF-1000XM3 (що, у свою чергу, означає, що вони не досягають висот новішого, навіть кращого звучання WF-1000XM4). Конкурент Sony трохи більш динамічний і атакуючий, але Pro протидіяє більш легкому характеру, який гарантує, що нічого неприємно стирчить. Навіть найнижча якість потоків Spotify звучить прийнятно.


Pro також досягають того, чого мало хто з інших вкладишів: вони поєднують прямоту, притаманну дизайну, з відкритою легкістю, чого досягти набагато важче. Відчуття звуку, який закачується безпосередньо у ваш мозок, тут набагато менш інтенсивне, і хоча ви не зовсім обманюєтеся, думаючи, що слухаєте вголос, є простір, який дозволяє інструментам дихати.


Басів тут небагато, але це не означає, що AirPods звучать легко – баси просто більш збалансовані та продумані. Середні частоти – це те, де AirPods Pro дійсно сяють, завдяки вокалу, відтвореному з великою кількістю текстури та деталей. Також є гарний блиск високих частот, але без натяку на яскравість.


Але ввімкніть шумопоглинання або прозорість (які звучать загалом однаково, за винятком зовнішнього шуму), і якість звуку трохи знизиться. Тут у вокалі деяких доріжок чутний відтінок шипіння та легка порівняльна відсутність тональної теплоти, яка найбільш помітна в басах. Що ще важливіше, хронометраж трохи втрачає, що проявляється в тому, що композиції трохи втрачають загальний вплив, можливо, через всю ту оперативну обробку, коли ввімкнено шумозаглушення.


Усе це не є великою проблемою, тому ви не повинні відмовлятися від використання шумопоглинання, коли вам потрібно втекти від шуму літака, поїзда чи багатолюдного офісу, або режиму прозорості, коли ви хочете зменшити ймовірність того, що вас наїдуть під час поїздки. прогулянка. Проте ми рекомендуємо вимкнути обидва режими, коли вони не є суворо необхідними.


Вердикт


AirPods Pro не можуть зрівнятися з найкращими в своєму класі справжніми бездротовими шумопоглинаючими навушниками за якістю звуку, але користувацький досвід і безпрецедентний рівень комфорту все одно роблять їх дуже сильним варіантом у цій категорії.


Поєднавши чудове шумопоглинання з режимом прозорості, який відчувається майже так само природно, як носити неізолюючі навушники, Apple створила пару навушників, які так само добре підходять як для далеких перельотів, так і для пробіжок навколо кварталу. Для багатьох людей модель Pro може бути єдиною парою навушників, які їм коли-небудь знадобляться. І ми можемо лише сподіватися, що новий Pro 2 стане ще кращим аргументом для цього.


Оригінал тексту: https://www.whathifi.com/reviews/apple-airpods-pro



Рекомендовані товари
Apple AirPods Pro (MWP22) White

8899 грн.

Немає в наявності