Огляд Apple AirPods (3-го покоління)
Що таке Apple AirPods (3-го покоління)?
Якщо ви спробуєте поєднати AirPods (2019) і AirPods Pro (1-го покоління), кінцевий продукт, ймовірно, виглядатиме приблизно як AirPods (3-го покоління). Навушники виглядають майже ідентично AirPods Pro, з коротшими ніжками, які менш імовірно зачепляться за маски, хоча новітні вкладиші зберігають дизайн без наконечників. Зараз ми всі добре знайомі з культовим глянцевим білим дизайном (і ні, на наше невдоволення та невдоволення Брюса Вейна, навушники досі не доступні в чорному кольорі), і ніщо тут не може це змінити.
Зарядний футляр також виглядає як крок між AirPods Pro і меншим футляром AirPods (2019) із ширшим, але все ще маленьким дизайном. Навушники за допомогою магніту встановлюються на місце, і футляр закривається з дзвінким клацанням. Як і його попередники, AirPods (3-го покоління) є одними з найбільш портативних і кишенькових справжніх бездротових навушників.
Невідомим, але цінним доповненням до нових AirPods є датчик виявлення шкіри, який замінює оптичний датчик старих моделей AirPods. Він працює з автоматичною паузою/відтворенням майже так само, але тепер ви можете вийняти навушники з вух і покласти їх у кишеню, не відновлюючи відтворення.
На жаль, AirPods (3-го покоління) все ще використовують універсальний підхід до дизайну. Відсутність вушних наконечників призведе до того, що багато користувачів не зможуть надійно закріпитися, що призведе до проблем із комфортом і повної відсутності ізоляції (про це пізніше).
Як ви керуєте Apple AirPods (3-го покоління)?
На відміну від Apple AirPods Pro, у AirPods третього покоління відсутній режим Transparency для посилення зовнішнього шуму через гарнітуру. Це упущення має сенс, оскільки ви не можете отримати печатку з AirPods (3-го покоління). Ви можете скористатися програмою «Налаштування», щоб вибрати, який стержень AirPods ви хочете використовувати для Siri.
Чи є програма для Apple AirPods (3-го покоління)?
Програма налаштувань iOS і iPadOS — єдина програма, яка офіційно сумісна з будь-яким варіантом AirPods. Іншими словами, лише ті, хто володіє апаратним забезпеченням Apple, можуть отримати доступ до таких речей, як оновлення прошивки та інших преміум-функцій, таких як доступ до Siri без використання рук і Spatial Audio.
За допомогою програми Apple Settings ви можете назвати свої AirPods, вибрати, що відбуватиметься, коли ви натискаєте датчик сили на ніжці будь-якого навушника, а також увімкнути або вимкнути автоматичне визначення вуха (увімкнено за замовчуванням). Якщо ввімкнено автоматичне розпізнавання вуха, медіа призупиняється та відновлюється, коли ви знімаєте та вставляєте навушник. Коли ви видаляєте обидва бутони, відтворення повністю зупиняється та не відновлюється після повторного вставлення.
Ви також можете використовувати програму, щоб вибрати, який мікрофон AirPods використовуватиме під час телефонних дзвінків і звертатися до Siri (лівий, правий або автоматичний). «Знайти мої AirPods» — це ще одна ексклюзивна функція Apple, яка може навіть допомогти ідентифікувати один загублений навушник AirPods.
Як працює Spatial Audio на Apple AirPods (3-го покоління)?
На iOS 15.1 Apple AirPods (3-го покоління) виводить просторове аудіо на новий рівень. Окрім об’ємного звучання треків, зведених у Dolby Atmos в Apple Music, навушники тепер можуть перетворювати будь-яке аудіоджерело в об’ємний звук за допомогою Spatialize Stereo. У більшості випадків звичайний стерео мікс звучатиме краще, ніж із ефектами Spatialize Stereo зверху.
Однак є один випадок, коли ефект Spatialize Stereo є особливо корисним: музика, яка колись була мікшована лише в моно. Увімкнення ефекту Spatialize Stereo дозволяє вперше почути ці доріжки в стерео (начебто). Наука ще не досконала, і ми віддаємо перевагу роботі професійного аудіоінженера, а не алгоритму Apple, але це цікаво почути улюблену класику по-новому.
Поряд із Spatialize Stereo є можливість використовувати ще один ефект об’ємного звучання, який Apple називає Head Tracked, який використовує вбудовані акселерометри для відстеження руху вашої голови. Поверніть голову ліворуч, і AirPods перемістять аудіо на ваш правий навушник, створюючи ефект перебування музики в одному місці. По суті, він створює віртуальну сцену перед вами, роблячи враження від прослуховування набагато ближчими до реального живого виступу.
Як підключити Apple AirPods (3-го покоління) до телефону?
Підключити AirPods до пристрою Apple так просто, як ніколи. Просто відкрийте кришку та торкніться «Підключити» на спливаючому віджеті, і ви підключитесь через Bluetooth 5.0. Чіп H1 синхронізує навушники з вашим обліковим записом iCloud для плавного перемикання з iPhone на Macbook або iPad.
Якщо ви вирішите використовувати AirPods із телефоном Android, вам доведеться вручну підключити навушники до свого пристрою. Відкрийте чохол, натисніть кнопку сполучення на задній панелі та тримайте чохол біля телефону, доки AirPods не з’являться у вашому списку доступних пристроїв Bluetooth.
Як довго працює батарея AirPods (3-го покоління)?
Термін служби батареї помітно збільшується з кожною новою версією AirPods. У нашому об’єктивному тестуванні AirPods (3-го покоління) навушники працювали 6 годин 21 хвилину на одному заряді. Це помітне покращення порівняно з 4 годинами та 7 хвилинами, які витримали AirPods попереднього покоління під час нашого тестування, а також AirPods Pro, який ледь пропрацював більше 5 годин (хоча з увімкненим шумозаглушенням).
Оптимізований режим заряджання акумулятора вивчає вашу щоденну процедуру заряджання, тому AirPods не заряджається понад 80%, доки вам не знадобиться його використовувати. Це допоможе зберегти термін служби AirPods, але майте на увазі, що справжні бездротові навушники не створені для тривалого використання. З кожним циклом заряджання загальна ємність батареї зменшується, тому ви, швидше за все, не отримаєте більше двох років щоденного використання цих навушників.
Оригінал тексту: https://www.soundguys.com/apple-airpods-3rd-generation-review-61295/