0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Netflix скасовує тарифний план Basic без реклами на кількох ринках

Netflix скасовує тарифний план Basic без реклами на кількох ринках

У 2022 році Netflix запровадив тарифний план з підтримкою реклами, який коштує 7 доларів США / 6 канадських доларів / 5 фунтів стерлінгів / 6 євро. І, як було оголошено на початку цього року, стримінгова компанія скасувала тарифний план Basic, який був найдешевшим безрекламним варіантом (10 доларів США / 5 євро на місяць).


Зараз Netflix впроваджує цю зміну, оскільки багато людей на Reddit повідомляють, що отримали сповіщення про те, що їхній базовий тарифний план закінчується і вони повинні вибрати новий - дешевший тарифний план з підтримкою реклами або один з двох інших тарифних планів без реклами - FHD за $15,50 і 4K за $23,00.


Тарифний план з підтримкою реклами виявився досить популярним. Він поки що доступний не на всіх ринках, але вже досягнув 40 мільйонів підписників.


Якщо ви розглядаєте тарифний план з підтримкою реклами, слід звернути увагу на те, що деякі телепередачі та фільми на ньому недоступні (через ліцензійні обмеження, як стверджує Netflix). Однак реклама не показується в профілях для дітей, і в іграх Netflix також немає реклами.


Ви можете переглянути цю сторінку, щоб дізнатися, які плани доступні у вашій країні і скільки вони коштують (використовуйте випадаючий список для перемикання між країнами). Наразі в США, Канаді, Великобританії, Німеччині, Франції, Австралії та інших країнах Базовий план більше не доступний.