0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Функції Apple Intelligence будуть доступні в бета-версії навіть після повного запуску iOS 18

Функції Apple Intelligence будуть доступні в бета-версії навіть після повного запуску iOS 18

Сьогодні на Всесвітній конференції для розробників Apple представить iOS 18 та iPadOS 18, які будуть просякнуті «Інтелектом Apple» - власним набором функцій штучного інтелекту компанії. Минулого тижня стався витік інформації про ці функції, включаючи їхню химерну назву, і сьогодні те саме джерело, яке стало першоджерелом витоку, повернулося зі словом застереження.


За словами Марка Гурмана з Bloomberg, функції штучного інтелекту будуть в бета-версії. Не тільки тоді, коли вийдуть перші бета-версії iOS 18 і iPadOS 18 - що, очевидно, має статися вже завтра - але Apple Intelligence все ще буде в бета-версії навіть восени, коли доопрацьовані iOS 18 і iPadOS 18 будуть випущені для громадськості.


Якщо це спрацює, і компанія дійсно назве Apple Intelligence бета-версією, це скаже нам про те, наскільки відшліфованими будуть її функції. Але це також має сенс - вся сфера штучного інтелекту, якщо відкинути маркетингові прикраси, знаходиться практично в бета-версії.


Якщо ви з нетерпінням чекали на першу бета-версію майбутньої операційної системи на своєму iPhone або iPad, починаючи з завтрашнього дня, можливо, вам варто подумати ще раз. Гурман каже, що перші випуски будуть особливо багаті на помилки, настільки, що деякі люди, які знають збірки, навіть здивовані, що Apple випускає їх у такому стані. Тож, схоже, що це може бути вибоїста дорога, принаймні на початку.


Звісно, з плином тижнів Apple, як очікується, виправить всі недоліки і придушить всі баги, щоб восени iOS 18 і iPadOS 18 були дійсно готові до прайм-тайму.