0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Counterpoint: Продажі смартфонів у США продовжують знижуватися, Apple все ще впевнено лідирує

Counterpoint: Продажі смартфонів у США продовжують знижуватися, Apple все ще впевнено лідирує

Компанія Counterpoint Research опублікувала аналіз ринку смартфонів у США за перші три місяці 2024 року. Згідно зі звітом, поставки скоротилися на 8% в річному обчисленні, що стало шостим кварталом поспіль падіння в річному обчисленні.


Ринкова частка Apple залишилася незмінною, 52% всіх продажів припадає на Купертіно, тоді як Samsung дещо збільшила свою частку з 27% до 31%.


Американці поки що не хочуть оновлювати свої телефони, виявив Джефф Філдхак, директор з досліджень у Північній Америці. Поставки знизилися порівняно з першим кварталом 2023 року переважно через високі продажі iPhone 14 Pro та Pro Max, які не змогла повторити 15 серія. Поставки Android у сегменті до 300 доларів також скоротилися.


На ринку бюджетних смартфонів продовжується консолідація, а кількість випусків нових продуктів зменшується, оскільки виробники поступово відмовляються від LTE-телефонів на користь моделей 5G в мережах операторів зв'язку. За словами Моріса Клена, старшого аналітика, додаткові витрати на підключення до 5G ускладнюють конкуренцію для OEM-виробників.


Counterpoints прогнозує, що ми побачимо ознаки відновлення в 3 кварталі. Саме тоді нові запуски можуть стимулювати попит, а також спостерігатиметься сезонне зростання, зумовлене святами та появою нових телефонів з функціями генеративного ШІ, таких як iPhone 16.