0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Apple Watch X матиме більший екран і стане тоншим, а Watch Ultra не отримає оновлення дизайну

Apple Watch X матиме більший екран і стане тоншим, а Watch Ultra не отримає оновлення дизайну

За чутками, наступний Apple Watch, який має бути представлений у вересні цього року і який раніше називали Apple Watch X, отримає більший екран і буде тоншим за свого попередника, але жодних інших змін у дизайні не очікується.


Інформація надходить від Марка Гурмана, який зазвичай є надійним джерелом для Bloomberg. Обидва розміри Watch X матимуть більші екрани, причому більша версія матиме дисплей приблизно такого ж розміру, як у Apple Watch Ultra.


До речі, про дизайн: Apple Watch Ultra цього року не отримає жодних серйозних змін. Усередині все буде інакше. І Apple Watch X, і Apple Watch Ultra працюватимуть на новому чіпі, який в майбутньому може забезпечити деякі функції Apple Intelligence. Але вони не з'являться цього року, оскільки зараз Apple зосереджена на впровадженні штучного інтелекту лише в iPhone, iPad і Mac, а Vision Pro стане наступним кроком.


Довгоочікуваний реліз функції відстеження артеріального тиску може не відбутися цього року, оскільки Apple нібито "зіткнулася з серйозними проблемами", виявивши, що під час тестування вона виявилася не такою надійною, як очікувалося. Це сталося, зокрема, при поєднанні функції з новим дизайном Apple Watch X (ми припускаємо, що винуватцем може бути тонкий корпус, але, звісно, тільки Apple знає напевно).


Так чи інакше, навіть коли ця функція запрацює, вона не дасть вам точних показників кров'яного тиску - вона визначить ваш базовий рівень і відстежить, якщо він відносно вищий за нього, і повідомить вас про це.


Ще однією проблемою для Apple є відстеження апное уві сні, яке прив'язане до рівня насичення крові киснем. Наразі Apple веде судовий процес з Masimo з цього приводу, і тому Apple Watch не може вимірювати рівень кисню в крові, доки він не буде вирішений. Тож або судовий процес буде завершено до вересня, або Apple знайде обхідний шлях. Або, що більш ймовірно, ця функція буде і надалі відкладатися.


Також повідомляється, що Apple працює над новим Apple Watch SE початкового рівня, який може бути виготовлений з твердого пластику замість алюмінію, щоб ще більше скоротити витрати і конкурувати з Galaxy Watch FE від Samsung, який коштує 199 доларів порівняно з 249 доларами за нинішніми Watch SE від Apple.