0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Apple готується до масового циклу оновлення після запуску iPhone 16

Apple готується до масового циклу оновлення після запуску iPhone 16

Інвестиційна компанія Wedbush повідомила, що Apple очікує величезного зростання продажів з новою лінійкою iPhone 16. Аналітики прогнозують "монументальний" попит і "масовий цикл оновлення" завдяки ШІ (Apple Intelligence).


Свої прогнози компанія зробила на основі власних перевірок ланцюгів поставок в Азії. Вона заявила, що в Китаї спостерігається останній негативний квартал зростання продажів iPhone. Поворот на краще можна буде побачити у вересні, коли будуть запущені нові пристрої iPhone 16.


Ведбуш також показав, що якщо Apple впровадить свої функції штучного інтелекту на всіх 2,2 мільярда активних пристроїв, вона стане споживчим контролером і підштовхне розробників штучного інтелекту слідувати тій же моделі інтеграції, яку Apple анонсувала з ChatGPT від OpenAI.


Інші компанії, які приєднаються до цього шляху, створять "багатосторонній потік доходів від ШІ", який додасть $10 млрд щорічного зростання для Apple. Невизначені можливості монетизації, які сприятимуть зростанню продажів як Apple Services, так і апаратного забезпечення, також збільшать ціну акцій компанії.