0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Xiaomi 15 Pro може отримати камеру з перископним зумом

Xiaomi 15 Pro може отримати камеру з перископним зумом

Згідно з останнім повідомленням плідного витокодавця під ніком Digital Chat Station на Weibo, Xiaomi 15 Pro може мати камеру з перископічним зумом. Досі вони були обмежені гіпер-флагманами Xiaomi Ultra, але, очевидно, є шанс, що цього разу технологія просочиться і до Pro.


Xiaomi 15 і Xiaomi 15 Pro нібито стануть першими пристроями, що працюють на новій SoC Snapdragon 8 Gen 4, коли вони вийдуть на ринок в середині жовтня.


Дизайн модуля камери Xiaomi 15 Pro являє собою прямокутник із закругленими кутами, розміщений у верхній лівій частині задньої панелі пристрою. Схоже, що він буде дуже схожий на дизайн, використаний у Xiaomi 14 Pro. Єдиною відмінністю буде світлодіодний спалах, який буде переміщений на зовнішню сторону острівця камери, щоб звільнити місце для перископа, який ми припускаємо.


Всі три камери на 15 Pro матимуть роздільну здатність 50 Мп, згідно з тим же джерелом. Цікаво, що сенсор Samsung ISOCELL JN1 не буде використовуватися взагалі, незважаючи на те, що 14 Pro використовував його як для надширококутної, так і для телефотокамери.


Попередні чутки стверджували, що Xiaomi 15 і Xiaomi 15 Pro можуть отримати ультразвукові датчики відбитків пальців. Тепер Digital Chat Station повідомляє, що остаточне рішення з цього приводу ще не прийнято.