0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Gurman: Функції штучного інтелекту в Apple iOS 18 отримають назву Apple Intelligence

Gurman: Функції штучного інтелекту в Apple iOS 18 отримають назву Apple Intelligence

Сьогоднішній звіт Марка Гурмана для Bloomberg розкриває деякі подробиці про функції iOS 18 на базі штучного інтелекту, які ми побачимо під час виступу на конференції WWDC у понеділок. Технологічний гігант об'єднує всі функції під назвою «Apple Intelligence», що є розумним використанням абревіатури AI.


Основна увага Apple буде зосереджена на продуктивності та допомозі у виконанні повсякденних завдань, тому ШІ буде вбудований у багато системних додатків Apple. Наприклад, ШІ може генерувати резюме веб-сторінок у Safari або пропонувати розгорнуті відповіді в програмах Messages та Mail. Остання також використовуватиме алгоритм на основі ШІ для сортування електронних листів і зробить вашу поштову скриньку набагато охайнішою. А в «Повідомленнях» з'являться анотації для сповіщень.


У додатку «Фото» з'являться розширені інструменти для редагування, включаючи версію «Розумної гумки» від Apple, яка використовується в додатку «Фото» від Google.


Також планується величезне поліпшення Siri і Xcode для компіляції коду, але ці функції, ймовірно, будуть публічно запущені в наступному році.


Однак Apple не буде серйозною і не буде розважатися. Генеративний ШІ генеруватиме емодзі на льоту, залежно від того, що ви пишете. Користувачі зможуть використовувати емодзі, які не входять до списку емодзі консорціуму Unicode.


Як повідомляється, Apple покладатиметься на вбудовані та хмарні обчислення для деяких функцій штучного інтелекту. Гурман також підтверджує участь OpenAI у розробці деяких інструментів штучного інтелекту в iOS 18.


Однак хмарні обчислення можуть означати порушення конфіденційності. Ось чому Apple вирішує цю проблему кількома способами. Вона використовуватиме конфіденційний обчислювальний дизайн для обробки даних, не створюватиме профілі користувачів на основі даних клієнтів і інформуватиме користувачів про те, як будуть використовуватися їхні дані.