0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Смарт-годинник Amazfit GTS 4 Mini Mint Blue

4299 грн.
3
3
  • Виробники  Amazfit
  • Модель:  45647
Смарт-годинник Amazfit GTS 4 Mini Легкі та зручні Розумний і багатофункціональний всередині, цей стильний годинник разом з тим має легку, але міцну раму з алюмінієвого сплаву, тонкий корпус* і поставляється в комплекті з м'яким і приємним для шкіри силіконовим ремінцем. * Примітка: 9,1 мм без бази датчика серцевого ритму та 19 г без ремінця. 15 днів одному заряді. А може й більше ..Детальніше
Екран: Діагональ екрану - 1.65 / Роздільна здатність екрану - 336 x 384 / Тип екрану - Кольоровий. Сенсорний. AMOLED / Щільність пікселів - 309 / Комунікації: Bluetooth - 5.2 / NFC - Ні / Wi-Fi - Ні / Навігація - GPS / Датчики та сенсори: Датчики - Біометричний датчик BioTracker™ 3.0 PPG, Датчик рівня насиченості киснем, Датчик прискорення, Шагомір, Пульсометр, Геомагнітний датчик, Датчик зовнішньої освітленості, 5 супутникових систем позиціонування / Автономність: Ємність аккумулятору - 270 mAh / дивитись все

Смарт-годинник Amazfit GTS 4 Mini

Легкі та зручні

Розумний і багатофункціональний всередині, цей стильний годинник разом з тим має легку, але міцну раму з алюмінієвого сплаву, тонкий корпус* і поставляється в комплекті з м'яким і приємним для шкіри силіконовим ремінцем.

* Примітка: 9,1 мм без бази датчика серцевого ритму та 19 г без ремінця.

15 днів одному заряді. А може й більше

Цей надкомпактний смарт-годинник оснащений мегапотужною батареєю ємністю 270 мАг, яка кидає виклик обмеженням. Її вистачає на 15 днів (1) за типового сценарію використання, 8 днів інтенсивного або 45 днів у режимі економії заряду батареї.

HD-AMOLED-дисплей. Колір і чіткість поза будь-яким порівнянням

Яскравий і чіткий 1,65-дюймовий дисплей Amazfit GTS 4 Mini забезпечує яскраву картинку, що добре читається при будь-якому освітленні. На ньому все добре видно з першого ж погляду.

Персоналізація у вашому стилі

Віддаєте перевагу циферблату з традиційним виглядом або щось сучасніше? Доведіть свій стиль до досконалості з Amazfit GTS 4 Mini. Годинник пропонує широкий вибір циферблатів, різні варіанти Always-on Display (2), анімовані та редаговані циферблати, а також можливість завантажити та використовувати свою фотографію як фон. Вибір лише за вами.

120+ спортивних режимів

Ходьба, біг, їзда на велосипеді, йога та багато іншого. Якому б виду активності ви не вважали за краще, ви, швидше за все, знайдете для нього спортивний режим на Amazfit GTS 4 Mini. І можете миттєво приступити до тренування завдяки функції інтелектуального розпізнавання найпопулярніших видів активності, таких як біг на свіжому повітрі або біговій доріжці, ходьба, велоспорт та інші. (3)

Бажаєте кинути виклик собі?

Використовуйте режим віртуального суперника (Virtual Pacer) (4), щоб змагатися з попередніми результатами в пробіжках і досягати більшого.

PeakBeats™

Перегляньте спеціалізовані дані після тренувань, такі як максимальне споживання кисню (VO2Max), повний час відновлення, тренувальне навантаження та тренувальний ефект, щоб бути в курсі факторів, які можуть вплинути на ваш прогрес та працездатність.

Плавайте впевнено

Клас водостійкості 5 ATM (5) означає, що Amazfit GTS 4 Mini може витримувати еквівалент тиску води до 50 метрів. А спортивні режими «Плавання у басейні» та «Плавання на відкритій воді» допоможуть науково відслідковувати ваші дані про плавання. Тому GTS 4 Mini зможуть скласти вам компанію як у басейні, так і на пляжі.

Позиціювання з високою точністю

Годинник підтримує п'ять систем супутникового позиціонування, щоб допомогти вам максимально ефективно використовувати ваші подорожі на свіжому повітрі. (6) І використовують технологію антени з круговою поляризацією для покращення продуктивності та точності позиціонування. Випробуйте себе, щоб побачити більше і легко подорожувати світом.

Здоров'я під контролем

Використовуйте смарт-годинник Amazfit GTS 4 Mini, щоб отримувати комплексну інформацію про різні фізичні показники. (7) Зокрема, вони пропонують цілодобовий моніторинг (8) частоти серцебиття, рівня насичення крові киснем (SpO2) та рівня стресу.

Причому всі ці показники можна виміряти одночасно одним дотиком і отримати результат всього за 45 секунд. (9)

Якість сну

Слідкуйте за якістю свого нічного відпочинку через стадії легкого і глибокого сну і навіть стадію швидкого сну (10), де, як кажуть, відбуваються сновидіння. І можете перевірити свої результати безпосередньо на годиннику, коли прокинетеся.

Система оцінки здоров'я PAI

Підтримуйте нормальну активність та отримуйте щотижневі бали PAI за це. Система оцінки здоров'я PAI бере дані про ваші тренування та повсякденні заняття, такі як гра з вашим вихованцем, і перетворює все це в єдиний бал, унікальний для вас. (11)

Відстеження менструального циклу

Не дозволяйте несподіванкам перервати ваш прогрес та завадити поточним планам. Використовуйте Amazfit GTS 4 Mini для запису вашого поточного менструального циклу, і годинник буде надавати прогнози та нагадування про майбутні менструальні та фертильні періоди, щоб допомогти вам планувати все заздалегідь.

Інтуїтивна взаємодія

Зручна у використанні ОС і адаптований інтерфейс користувача дозволяють легко знаходити те, що ви шукаєте. А екосистема додатків включає понад 10 міні-програм, які допоможуть покращити ваше повсякденне життя.

Багатий функціонал

Спростіть повсякденне життя завдяки широкому вибору корисних функцій, включаючи повідомлення про дзвінки та SMS, заплановані події, будильники і навіть нагадування необхідності встати і пройтися, що допоможе вам залишатися активним протягом дня.

Підтримка, яка перевершує будь-які очікування

Додаток Zepp на вашому телефоні відображає та аналізує дані про здоров'я та вправи, має магазин циферблатів, надає системні оновлення для вашого розумного годинника і допомагає розумно керувати вашим пристроєм.

1 Час роботи від батареї може змінюватись в залежності від налаштувань, умов експлуатації та інших факторів. Тому реальний результат може відрізнятись від лабораторних даних. Детальну інформацію про сценарії використання див. на офіційному сайті виробника: https://www.amazfit.com/en/amazfit-gts-4-mini.

2 "Always-on Display": коли екран освітлений, він відображає вміст системи. Коли екран перебуває в режимі очікування, на ньому з'являється час. Ця функція вимагає, щоб користувачі вручну встановили "Always-on Display". Користувач може увімкнути або вимкнути цю функцію через годинник або програму Zepp.

3 Точність та чутливість функції розпізнавання тренування варіюються від людини до людини та пов'язана з поставою та майстерністю користувача під час тренування. Коротка тривалість тренування або часті зміни пози можуть не активувати функцію автоматичного розпізнавання. Коли ви ведете машину або їдете автобусом, або берете участь в інших подібних діях, може спрацювати випадкове розпізнавання, якщо ці дії особливо схожі на обраний режим тренування. Якщо ви проводите заходи на свіжому повітрі, якщо сигнал GPS слабкий або інформація про дані AGPS не синхронізується з мобільним телефоном протягом тривалого часу, такі заходи на свіжому повітрі можуть оцінюватися як заняття у приміщенні.

4 Virtual Pacer сумісний лише зі спортивними режимами Outdoor Running та Treadmill.

5 Відповідно до стандарту ISO 22810-2010, Amazfit GTS 4 Mini має рейтинг 5 АТМ, водонепроникність до 50 метрів і тому витримує бризки, сніг, душ, плавання або деякі водні види спорту. Вони пройшли незалежне тестування, проведене SGS, та номер звіту – SWT2205-06. Знімайте годинник, коли приймаєте гарячий душ або йдете в сауну, тому що занадто багато пари може пошкодити ущільнення і зробити його менш водонепроникним у майбутньому. Не носіть годинник зі шкіряним або металевим ремінцем під час плавання — під час підготовки до плавання замініть його на ремінець із фтореластомера або інший відповідний тип.

6 Послуги позиціонування всередині приміщень не підтримуються. На швидкість та точність позиціонування можуть впливати навколишні умови. Кількість супутників, підключених одночасно, та конкретні супутникові з'єднання можуть залежати від вашого розташування.

7 Цей продукт та додаток Zepp не є медичними пристроями і не можуть використовуватися в медичних цілях або як основа для діагностики будь-якого захворювання. Результати наводяться лише для довідки. При поганому самопочутті звертайтеся до професійних медичних закладів.

8 У додатку Zepp необхідно включити 24-годинний моніторинг частоти серцевих скорочень та насичення крові киснем (SpO₂). Для моніторингу частоти серцевих скорочень користувач повинен увімкнути автоматичний моніторинг частоти серцевих скорочень у Zepp, а мінімальне значення можна встановити на 1 хвилину. Попередження про аномальний серцевий ритм та встановлене значення необхідно встановити в додатку Zepp. Для вимірювання насичення крові киснем (SpO₂) носите годинник щільно на відстані одного пальця від зап'ястя та тримайте руку нерухомо для досягнення найкращих результатів. Попередження про рівень SpO₂ надсилаються, якщо виявлений результат надто низький порівняно з встановленим значенням, яке необхідно встановити у додатку Zepp (мінімум 80%). Рух, а також погодні та фізичні характеристики можуть вплинути на швидкість та точність моніторингу та вимірювання. 24-годинний моніторинг рівня стресу повинен бути включений на годиннику або у програмі Zepp. Оповіщення про високий рівень стресу засновані на встановленому значенні, і на годиннику повинні бути включені підказки для дихальних вправ.

9 Для виконання вимірювання одним дотиком та інших ручних метричних вимірювань носіть годинник щільно на відстані одного пальця від зап'ястя і тримайте руку нерухомо для досягнення найкращих результатів. Рух, а також погодні та фізичні характеристики можуть вплинути на швидкість та точність моніторингу та вимірювання.

10 Моніторинг сну може реєструвати нічний сон та дрімоту тривалістю понад 20 хвилин. Необхідно увімкнути відстеження якості дихання уві сні у програмі Zepp або в налаштуваннях функції сну годинника.

11 Дослідження фітнесу HUNT показує, що люди, у яких показник PAI становить 100 або вище, мають нижчий ризик гіпертонії, серцевих захворювань та діабету 2 типу. HUNT Fitness Study: це дослідження було проведено професором медичного факультету Норвезького університету науки та технологій Ульріком Віслоффом. Воно тривало понад 35 років і зібрало понад 230 тисяч учасників. Щоб використовувати цю функцію, необхідно увімкнути моніторинг серцевого ритму протягом усього дня.

Екран
Діагональ екрану 1.65
Роздільна здатність екрану 336 x 384
Тип екрану Кольоровий. Сенсорний. AMOLED
Щільність пікселів 309
Комунікації
Bluetooth 5.2
NFC Ні
Wi-Fi Ні
Навігація GPS
Датчики та сенсори
Датчики Біометричний датчик BioTracker™ 3.0 PPG, Датчик рівня насиченості киснем, Датчик прискорення, Шагомір, Пульсометр, Геомагнітний датчик, Датчик зовнішньої освітленості, 5 супутникових систем позиціонування
Автономність
Ємність аккумулятору 270 mAh
Безпровідна зарядка Магнітна зарядка
Час автономної роботи Інтенсивне використання: до 8 днів; Типовий сценарій використання: до 15 днів
Загальні характеристики
Операційна система Пропрієтарна. Сумісність з Android 7.0 та вище, iOS 12.0 та вище
Захист від вологи та пилу Стандарт захисту MIL-STD 810G. Водонепроникність: 5 ATM (50 метрів)
Матеріал корпусу Алюмінієвий сплав + пластик; загартоване скло з покриттям проти відбитків пальців
Колір М'ятний
Розміри 41.8 x 36.66 x 9.1 мм
Вага 31.2 г
Гарантія 12 місяців
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

3
3
Смарт-годинник Amazfit Bip 3 Black

1949 грн.

Немає в наявності
3
3
Смарт-годинник Amazfit Balance Midnight
Безкоштовна доставка

8399 грн.

Немає в наявності
3
3
Смарт-годинник Amazfit Pop 3R Black
Безкоштовна доставка

2199 грн.

Немає в наявності
3
3
Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band S/M (MNUX3)
Безкоштовна доставка

15999 грн.

Немає в наявності
3
3
Смарт-годинник Amazfit Pop 3S Silver
Безкоштовна доставка

2199 грн.

Немає в наявності
Ви дивилися
Останні відгуки
Samsung Galaxy M34 5G M346B 8/128GB Blue (SM-M346BZBGSEK)

Телефоном очень довольны, память оперативная и встроенная достаточно для работы, батарея огонь, держит три дня. Телефоном довольны. ..

Олександр
12.10.2023
Xiaomi Redmi 12 8/256GB Sky Blue

Чудовий варіант хорошого і недорогого телефону. Камера працює 10/10, екран досить великий. Консультація працівників 10/10. Дякую))..

Аня
09.10.2023
Xiaomi Redmi 12 8/256GB Sky Blue

Дуже сподобався цей смартфон. Покупав мамі як заміну Redmi 9, це звичайно як небо і земля. Швидкість роботи та об'єм пам'яті достатній для використання багатьох застосунків. 50 мегапікселів в основній камері це досить достатьно для фото, які будуть пересилатися соцмережами...

Олексій
30.09.2023
Xiaomi Redmi 12 8/256GB Sky Blue

Xiaomi Redmi 12 купувала для доньки підлітка, зовнішній вигляд та скляна панель просто закохала. Він оснащений 6.79-дюймовим екраном на якому дуже зручно грати, монтувати відео та переглядати фільми. Те що треба. Камера з потрійним об'єктивом має дуже гарну якість, 50 з 50)) 8 ядерний процер забезпечує відсутність..

Анастасия
25.09.2023
Показати ще
Швидка доставка
Швидка доставка
<p>Ми пропонуємо безкоштовну доставку. Платіть тільки за покупку, а всі витрати на доставку ми візьмемо на себе. * Акція діє тільки при покупці на суму від 3000 грн. </p>
Подарунки при купівлі
Подарунки при купівлі
<p>Подарунки вам та вашим близьким на суму до 20 000 грн при покупці Samsung Galaxy. Вибирайте смартфон та подарунки на вказану суму. <br></p>
Висока якість
Висока якість
<p>Ми гарантуємо нашим клієнтам високу якість пропонованої нами продукції та несемо за це повну відповідальність. <br></p>
Акції та знижки
Акції та знижки
<p>Будь-хто, хто полює за низькими цінами, чудово знає, що розпродажі в магазинах відбуваються за особливим календарем акцій. По суті, це постійний графік, який повторюється рік у рік, тому варто вивчити його, щоб знати, коли починаються сезонні розпродажі! </p>